esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όχι ότι κάνει θόρυβο το πλυντήριο μου..Απλά όταν αρχίζει το στύψιμο, βγαίνω στο μπαλκόνι & φωνάζω "από τη Βαγδάτη για το Mega, Πάνος Σόμπολος"..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! Όλοι καλά? :D

Γιωργάκη πως ήταν το ταξίδι σου ρε?

@Bill πάλι κάτι βρέθηκε μπροστά σου ρε φίλε.. γάτες, σκύλοι, άλλα αυτοκίνητα, τώρα βρέθηκε μπροστά σου ένα τεράστιο κομμάτι φελιζόλ.. αύριο μεθαύριο μπορεί να βρεθεί μπροστά σου κανένας μπάτσος! Να προσέχεις φίλε μου! :D

@Jason πότε Θα με πας βόλτα με την μηχανή ρε?

@Venisk Νικόλα, ωραίο το αστείο με το πλυντήριο.. ο Πάνος Σόμπολος όμως, κάνει αστυνομικό ρεπορτάζ.. εσύ χρειάζεσαι πολεμικό ανταποκριτή.. Άλλαξε το Πάνος Σόμπολος σε Κώστας Βαξεβάνης και είσαι άρχοντας! :D

Link to comment
Share on other sites

Για να ξεκαθαρίσουμε λίγο την κατάσταση.

Ο Jason δεν έχει καν δίπλωμα αλλά τρολλάρει.

Εμένα 270 πιάνει η μπανιέρα μου με 2α :hehe:

Ακόμα σε πονάει bill από ότι βλέπω η προσπέραση μου με σούζα στην παραλιακή ε? τι να κάνουμε ... έτσι είναι, δεν ξέρεις να χάνεις και λες ψέματα στα παιδιά τώρα //!

Ναι ρε @pinwmpires θα πάμε, μην περιμένεις όμως να πηγαίνουμε γρήγορα.. θα κόβει λόγο όγκου !

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι όντως το αυτοκίνητο του.. εντάξει, τον καταλαβαίνω ρε.. δεν του αρέσουν τα αμάξια.. απλά το έχει για τις βροχερές μέρες του χειμώνα που δεν μπορεί να πάρει την μηχανή..

Για δείξε όμως την μηχανή του..

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις ρε Nord.. φλο - κάτι.. στο FB είπε το άλλο επικό.. "den estanomai kala"! Μην περιμένεις και πολλά λοιπόν από τις γνώσεις του Jason γύρω από την γραμματική!

Όσο για την μηχανή του.. Νομίζω όλοι μπορείτε να δείτε τον λόγο που πεθαίνω να με πάει μια βόλτα με αυτήν την μηχανή! :D

The Swag Choppah! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Τελικά δύσκολο να συμμαζέψεις εργαστήρι και να στήσεις το pc από κομμάτια..

Βαρέθηκα να πίνω καφέδες για διάλειμμα :)

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε newsposters. Sorry, επειδή έχω ένα κόλλημα με τα νέα, αλλά Kabini ω ρε! Temash ω ρε! GTX 780 ω ρε! FRONT PAGE STUFF!!!!

(πιθανή απάντηση από newsposters: Παράτα μας ... ω ρε!) :hehe:

Edited by yanni
Link to comment
Share on other sites

Εχεις επαφες στο Hotmail, εχεις και στο Gmail. Μεταφερεις απο το Gmail στο Hotmail τις επαφες

για να τις κανεις συχρονισμο στο Windows Phone, γιατι πια δεν υποστηριζει το Google αυτη την εφαρμογη... (:mad::mad:)

Κανει το Hotmail τον ελεγχο για διπλοτυπες και οσες βρισκει μπορεις να τις κανεις εκκαθαριση. Οκ μεχρι εδω.

Πιανεις το κινητο σου να κανεις εναν συγχρονισμο, και βλεπεις τωρα οτι, εκτος απο τις επαφες που ειχες στα

δυο email, εχουν περαστει και του Skype, γιατι M$ και Skype εχουν γινει ενα !!!! :rant::rant::rant::rant:

Λεω ας τα διαγραψω ενα-ενα να κανω κι ενα καθαρισμο ταυτοχρονα... @@ ΚΑΛΑΒΡΕΖΙΚΑ !!!

Αν τα διαγραψεις απο το κινητο, θα διαγραφουν και οπου αλλου υπαρχουν, #@$! το cloud τους !@#!$

Ξερει κανεις τροπο να κρατησεις στο κινητο ΜΟΝΟ τις επαφες που εχεις, χωρις αυτες του skype ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now