esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Οχι κατευθείαν, απο την στιγμή που ειναι απο μαγαζί αγορασμένη, δεν γίνεται πλέον!

Ναι προτιμότερο ειναι να την πάρεις απ' εξω αλλα ισχύει προς το παρόν αυτο που λεει ο Bill@kOS7...μην τρελένεσαι ολοι στην ίδια φάση είμαστε έχουμε cpu και περιμένουμε mobo ;)

Ωραια,μηπως ξερει κανεις καλα γερμανικα να με βοηθησει να την παραγγειλω απο τους φιλους μας τωρα; :P

Στάλθηκε από το Nexus S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Βρε τι μια...τοσος κοσμάκης είμαστε :P εχω εξηγήσει και παλιότερα πως λειτουργεί η φάση στην Ελλαδα...μαγαζία στο σκρουτζ που θα την εχουν στο site πάντα παιζουν, το θεμα ειναι οτι απο προμηθευτη Ελλαδας δεν θα ειναι οπότε το πιο πιθανό είναι να την παραγγέλνουν απο κάποιο μαγαζί Ευρώπης που την έχει διαθέσιμη...το πρόβλημα σε τέτοιες φάσεις είναι οτι σε περίπτωση rma μετράς απο 1.5 μήνα και πάνω, εγγυημένα και εξακριβωμένα πράγματα :hehe:

Εσυ τα λες !!! ΠΟΙΟΣ σε ακουει ειναι το θεμα ?!

Καλησπερες σε ολους κι ολες !! :D

Link to comment
Share on other sites

εχει μια κολοζεστη εδω αλλο πραμα 33-34 βαθμους , και ελεγα να παω καμια βολτα σημερα με το αμαξι αλλα ποιος κατεβαίνει με τον κώλο 30 σκαλιά ( καλα το κατέβασμα ειναι εύκολο το ανέβασμα ειναι το ζορι :hehe:)

λεω του πατερα μου ασε με να οδηγήσω σε κανα χωματόδρομο και δεν με αφήνει γμτ έχω να πατήσω συμπλέκτη 3 χρονια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now