esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μα και από διατροφή προσέχω. Μαλέα είμαι 7 κιλά κάτω από τότε που άρχισα, του δίνουμε και καταλαβαίνει κι ας είμαστε οι πιο λαπάδες μες στο γυμναστήριο :hehe: Όλοι οι άλλοι είναι σαν τους ρόμποκοπ με τουμπανιασμένα μούσκουλα και τους κοροϊδεύουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όλα εξαρτώνται από τη διατροφή Γιώργη, όχι πόσο γυμναστήριο κάνεις την ημέρα. Εμένα τον 1ο μήνα που ξεκίνησα διατροφή, δεν με άφηναν καν να κάνω γυμναστική, για να συνηθίσει ο οργανισμός στις μειωμένες θερμίδες. Μετά είναι το νερό, εμένα υπολογίστηκε ότι χρειάζομαι 3.8L/day και max 1500 θερμίδες την ημέρα. Το 2ο μήνα και μετά κανονικά γυμναστήριο/τρέξιμο/ποδήλατο. Ε, σε 2-3 μήνες έφυγαν 9 κιλά, τα οποία δεν επανήλθαν ούτε τώρα που άφησα τη διατροφή.

Aκριβως οπως τα λες... ;)

Eγω παιρνω περιπου 1650 θερμιδες την ημερα και εχω χασει μεσα σε 3 μηνες 12 κιλα!

Ισχυει για τα 3,8L, εγω πινω περιπου 4-4,5...

To μονο που με δυσκολευει και βαζει συνεχως σε πειρασμους ειναι το βραδινο!

Link to comment
Share on other sites

Είμαι ο μόνος από ότι φαίνεται που χρειάζομαι 3000 θερμίδες ημερησίως για να βάλω κιλά..όλους ακούω διατροφές να χάσουν κτλ τι γίνεται :P

Όλα βασίζονται στην καλή διατροφή.. :) πλέον αγγίζω τις 3200 θερμίδες καθημερινά που τρώω και θα πάρω και μία πολυβιταμίνη γιατί στο γυμναστήριο πάντα φτάνω και φεύγω πτώμα αλλά και το βράδυ..κανείς καμία πρόταση καλή?

Link to comment
Share on other sites

Εγω χτυπάω καθημερινά... τα πάντα όλα, healthy & junk food, και αρκετά γλυκά, και είμαι μια χαρά στα κιλά μου ( και αν γουστάρω παίρνω ή και χάνω 5 κιλά σε λιγότερο από μήνα άνετα )

You jelly ? :D

Link to comment
Share on other sites

ρε τι να πω και εγω 27 μηνες μετα το τρακαρισμα ακομα κανω διατροφη να χασω κανενα κιλό να μπορώ να μετακινούμαι πιο ευκολα ,

και αντι να χανω εχω μεινει στα ιδια. μια ειναι η λυση αλλα θελει φραγκα και θα το κανω μολις αποκατασταθούν τα πόδια καπως .

Edited by antonis
Link to comment
Share on other sites

Όλα εξαρτώνται από τη ζωή που κάνεις! Εγώ γυμναστήριο δεν πατάω το πόδι μου, αρνούμαι. Καίω στο καθισιό μου 1900-2000 θερμίδες, άρα για να χάσω πάω σε λιγότερα.

@Pastel, μην υπερβάλεις και με το νερό γιατί θα μείνεις από νεφρά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τόσο καιρό πάω γυμναστήριο και έχασα 2 κιλά στην εξεταστική που καθόμουν συνέχεια επειδή πρόσεχα περισσότερο τι ετρωγα

!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έκανες το πρόγραμα σου σωστά ή δεν πήγαινες αρκετά συχνά δεν...αν δεν ιδρώσεις δεν βγει η γλώσσα σου έξω δεν γίενται δουλειά..το καλό είναι να κάνεις και τα 2 και γυμναστήριο και διατροφή αλλά με μέτρο! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως κάνω το πρόγραμμα μου καθημερινά! Κάθε μέρα θα φροντίσω να καταναλώσω τουλάχιστον 4.000-5.000 θερμίδες, φροντίζω να μένω μακριά από το γυμναστήριο όπως επίσης προσπαθώ να καταναλώνω τουλάχιστον 3.65 λίτρα Coca-Cola την ημέρα. Περίμενα ότι θα είχα αρχίσει να χάνω κιλά ακολουθώντας τόσο πιστά το πρόγραμμα μου.. It never happened! :D

Καληνύχτα παιδιά! :D

Γιωργάκη.. οι μέρες περνάνε :D

Link to comment
Share on other sites

Μερικά μντα που πήρα και συνεχίζω να παίρνω για την 680....

"φιλε μου εχω 2 gtx 550ti EVGA 2gb για πολυ καλο sli κι εχουν εγγυηση απο το πλαισιο! εαν στις δωσω και σου δωσω φυσικα και την διαφορα? το συζητας?"

"Στα 280 με αντικαταβολη φιλε μου μπορω..."

"tin 680 kaneis antalagi me 2 υδροψιξισ κε ενα ssd-128.gb+100 apo emena"

"καλυτερη τμουλα?"

Και άλλες 2 ανταλλαγές με 580..

:hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μερικά μντα που πήρα και συνεχίζω να παίρνω για την 680....

"φιλε μου εχω 2 gtx 550ti EVGA 2gb για πολυ καλο sli κι εχουν εγγυηση απο το πλαισιο! εαν στις δωσω και σου δωσω φυσικα και την διαφορα? το συζητας?"

"Στα 280 με αντικαταβολη φιλε μου μπορω..."

"tin 680 kaneis antalagi me 2 υδροψιξισ κε ενα ssd-128.gb+100 apo emena"

"καλυτερη τμουλα?"

Και άλλες 2 ανταλλαγές με 580..

:hehe: :hehe:

Αφού χαρίζεις, κάνε τους τη χάρη :hehe:

Καλημέρες!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μαζί με την κάρτα θα έπρεπε να τους δώσω και 100 ευρώ και μια Ρωσίδα πακέτο μόνο και μόνο για αυτά που σκέφτονται..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now