esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες σε όλους....by the way υπάρχει συμφωνια με τους λαμπίτες για αναπαραγωγή θεμάτων από hwbox ( ; )...προφανως ναι...αλλά 3 στις 4 είναι ίδιες με καθυστέρηση 1-2 ημερών.....

Eπίσης παρατηρώ αύξηση της κίνησης του hwbox ...κάθε μέρα μαζεύοναι 60-70 νέα μηνύματα έναντι 20 πριν από 4 μήνες....welldone!!!!

Εσύ ο από πάνω ....πότες αναμένεται να βάλεις στο destinator : εξοδος Αττικής οδού 13 (δουκισσης) να τα πούμε λιγάκι;

Link to comment
Share on other sites

px

Ιntel : SSD συμμαχία με κατασκευαστές μνημών της Ταϊβάν

Samsung : GDDR5 στα 50nm...και 7GHz-

και σε άλλα παλαιότερα....τα πιο πρόσφατα που είδα είναι αυτά....και δεν το ψάχνω με τις ώρες και τα λεπτά που το πόσταραν οι εκατέρωθεν Newposters

Link to comment
Share on other sites

px

Ιntel : SSD συμμαχία με κατασκευαστές μνημών της Ταϊβάν

Samsung : GDDR5 στα 50nm...και 7GHz-

και σε άλλα παλαιότερα....τα πιο πρόσφατα που είδα είναι αυτά....και δεν το ψάχνω με τις ώρες και τα λεπτά που το πόσταραν οι εκατέρωθεν Newposters

Ναι έχουμε διασύνδεση γιατί είναι άλλος πλανήτης το HwBox και άλλος το Thelab :hehe:

καλημέρες :D

Link to comment
Share on other sites

ίδιος πλανήτης, ίδιες ειδήσεις, 10 ενημερωτικά φορουμ...μονιμάδες όλοι μας σε όλα τα φόρουμ (ίδια πρόσωπα παντού)...η ίδια πληροφορία επι 10 να την εμπεδώσουμε...

Δεν κατακρίνω τίποτα και κανέναν...απλά εκανα μια επισήμανση...

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη ρα οταν ειμαι στο homepage του hwbox μου ζηταει να κανω login...βαζω κανονικα τα στοιχεια μου και επιλογω και την αυτοματη εισοδο και παρολο που μου λεει καλωσηρθατε μετα που με παραπεμπει παλι στην homepage ειναι σαν να μην εχω κανει login.....

μονο αμα μπω σε καποιο απο τα νεα με δειχνει σαν online..

ειπα να το αναφερω...ελπιζω να μην το ακουτε για εκκατομθριοστη φορα :P

Link to comment
Share on other sites

@sstav

Απλά είναι σταντέ οι ειδήσεις.

Όλοι οι newsposters παρακολουθούν τα ίδια φορουμ-site για να βάλουν ειδήσεις, οπότε είναι λογικό να παίζει τέτοιο θέμα ;)

Οπότε δεν είναι κάποιο θέμα συμφωνίας αλλά θέμα ίδιων πηγών ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω να αναφερω οτι δεν μου εμφανιζει τις εικονες απο τις ειδησεις στην κεντρικη.

ΕDIT: και το banner της Gigabyte με GOOC δεν εμφανιζεται, εμφανιζεται απλα ενα ασπρο banner

Edited by Pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

ok! Τωρα πήρε τα ίσια του!!

Εφταιγε οτι μετά απο format στους αποθηκευμένους σελιδοδείκτες είχα μέσα το site σαν hwbox.gr και όχι σαν 70.32.122.32 .

Αλήθεια πότε θα τελειώσει το θέμα αυτό με την ip??

To Banner θέλει flash player 10... εάν δεν το έχεις βάλε το.

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο κάνει και σε μενα...κανω login αλλά δεν μπαίνω μέσα ενώ βλέπω το όνομά μου στους Logged in users...κλικ στο προφιλ μου και μετά στο σήμα του hwbox και ειμαι μέσα κανονικά !???

Link to comment
Share on other sites

paides ligo ypomonh, ola ta provlhmata sas dikaiologountai apo thn metafora tou server kai einai logiko na symvainoun.

H metafora exei oloklhrwthei kai apla menei na enhmerwthoun oloi oi isp gia to poia ip tha koitane.

Px kapoioi pleon tha prepei na vlepoun kanonika to domain kai oxi ip

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now