esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

[MENTION=1144]Spirosssss[/MENTION] Μπράβο αγόρι μου! Μόνο εμένα θυμάσαι! Τον Nord τον έχει γραμμένο και δεν τον θυμάσαι κάν! :hehe:

114aca7a-c3c5-11e3-9aa6-22000a901256-large.jpeg

Σήμερα πήγα πάλι ΙΚΑ. Βαριέμαι να σας γράφω πάλι τι έγινε!

Το κορυφαίο είναι πως η μια από τις δύο γυναίκες έφυγε για 15 λεπτά και εξυπηρετούσαν πιο αργά τον κόσμο

και ένας σηκώθηκε και φώναζε πως η μία πήρε μια σακουλίτσα και έχει φύγει και τι πράγματα είναι αυτά και του

απαντάει η άλλη πως ίσως είχες χαρτί υγείας στην σακούλα και άμα θέλεινα σιγουρευτεί να πάει στην τουαλέτα να την βρέι!

Γελούσαν όλοι και ο τύπος έσκασε :hehe:

Μεράααααααααααααα!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά [MENTION=3682]Astalavista[/MENTION] [MENTION=77]tsan[/MENTION] [MENTION=87]gprhellas[/MENTION] [MENTION=86]hipro5[/MENTION] και μάλλον ξεχνάω και άλλους πολλούς!

Να χαίρεστε το πρωτότυπο όνομα σας, υγεία, αγάπη και χαρά!

Άντε και καλή σύνταξη οι 3 τελευταίοι εάν δεν έχετε γίνει ακόμα απολιθώματα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ αγορίνα - να 'σαι καλά. :D

Όσο για τη ΔΕΥΤΕΡΗ "γραμμή" που "ξέρασες", ΔΕ θα τη σχολιάσω καθόλου!!! - Σε αφήνω στη ΧΛΕΥΗ των χρηστών..... :P

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ αγορίνα - να 'σαι καλά. :D

Όσο για τη ΔΕΥΤΕΡΗ "γραμμή" που "ξέρασες", ΔΕ θα τη σχολιάσω καθόλου!!! - Σε αφήνω στη ΧΛΕΥΗ των χρηστών..... :P

Α ναι! Και εμείς σας αγαπάμε πολύ K [MENTION=86]hipro5[/MENTION] (άσχετα που μας κάνετε την τιμή 2 φορές τον χρόνο, μια στην γιορτή και μια στα γενέθλια σας, αν και το 2ο θα πάψει να υφίσταται σε λίγο καιρό :hehe: )

Κανέναν μεγάκυκλο θα ανεβάσουμε? Θα ασχοληθούμε ή δεν βλέπεις πια να μοντάρεις μητρικές? :hehe:

Αγάπη!

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανείς twitter? Μεταλο Γιώργο σε λένε?? Χρόνια πολλά φίλε!

Πάρα πολλοί...έχει την μεγαλύτερη διαδραστικότητα απ'όλα τα social media.

Λουκά-Νικο τον λένε! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε φίλε!!!!!! Πόσο καιρό είχα να δω τον [MENTION=86]hipro5[/MENTION] να ποστάρει!!! Την είχα ξεχάσει αυτή την υπογραφή!!! :D Γιώργο πολύχρονος και ότι επιθυμείς!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όσους και όσες γιορτάζουν!!!

Το κακό εδώ είναι ότι χάνω Σρόϊτερ, Ευαγγελάτο και Κοσιώνη :hehe:

Δεν χάνεις και τίποτα! Δεν σε βλέπω όμως να χάνεις και κανά κιλό...

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κανείς twitter? Μεταλο Γιώργο σε λένε?? Χρόνια πολλά φίλε!

ΜεταλοΛούκ. :hehe:

Και ναι υπάρχει τεράστια αλληλεπίδραση στο Twitter. Το 'χω πει πολύ πριν τον [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είναι και αυτό στο πρόγραμμα! Ακόμα δεν έμαθα την τοπική κουζίνα :hehe:

Αν είναι μέχρι να μάθεις όλη την κουζίνα, να πάρεις καμιά 30-100 κιλά τότε καλύτερα να μείνεις κουζινικά αμόρφωτος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ω το ***** το multiquote, με κατέστρεψε. Χρόνια πολλά σε όλους, Χριστός Ανέστη κοπέλια. Τι λέει, πράμα; Είστε όλοι καλά;

Χρόνια πολλά στους Γιώργηδες για χθες. Χθες μίλησα καμιά ώρα με τον [MENTION=46]JC_Denton[/MENTION], είχα καιρό να ακούσω την πονηρή του φωνούλα :hehe:

Σαπίλα φάση όμως..πυτζάμες όλη μέρα και μικροδουλειές σπίτι που

τις αναβάλλω από την προηγούμενη ανάλογη περίοδο aka Χριστούγεννα! :hehe:

Ρέμπελε :hehe:

δειξε μας μια φοτο με πυτζαμες Plz!

Το νου σου εκεί εσύ. Gay.

Ανέπαφη θα μείνει η φωτογραφία. Στην τιμή του iphone.

Ευλόγησον.

Σε ποια απ όλες??

2s14qoy.jpg

Μαλέα δεν αλλάζεις με τπτ όμως εσύ ε, αδιόρθωτος :hehe::hehe:

έχω στείλει με ups λίγη πέτσα με τζατζίκι οίκο...

Τον καημένο το Σόφο, δες τι του γράφει :hehe: [MENTION=771]sofos1990[/MENTION] ελπίζω τώρα που είσαι στα ξένα να καταλάβεις σιγά σιγά ποιοι είναι οι φίλοι και ποιοι οι γνωστοί :hehe:

Πως τους λένε αυτούς που όλη την εβδομάδα περιμένουν το Σουκού και όλο τον χρόνο το καλοκαίρι?
Τάσους.

Ψαγμένη απάντηση ο Τασάρας, ala insomnia Μπλα-Μπλα στυλ :hehe:

Άμα είναι καλός ο καφές, χαλάλι ας είναι και Irish.

Μη συμβιβαστείς με Irish ρε, δεν παίζει πραγματικά. Espressιέρα με 5 bar πίεση το λιγότερο.

0.50? θα βάλω τον καφέ!

Αλλά μετά δίπλα θα βάλω και μηχάνημα με νεράκια και σαντουιτσάκια και πατατάκια!

Κάνε τις πράξεις πάλι :hehe:

(Νεράκι 0.40?, Πατατάκια 1.50?, Σαντουιτς 3?)

Κερδοσκόπε :hehe:

προφανως οχι! Γενεθλια εχω τοτε και ειπα να κανω ενα reset σε ολα και να κανω και εγω αξιολογηση στους φιλους/γνωστους μου με καποια κριτηρια που δεν ξερω ατμ :P

Μπράβο σου Nord. Εγώ πιστεύω το περνάω εύκολα το μελλοντικό αυτό test, ο μετρητής θα χτυπήσει 10.

Πιστεύω πρέπει να κάνεις έναν διαγωνισμό ποιος είναι άξιος να είναι φίλος σου, με δοκιμασίες και τέτοια. Πως λέμε hunger games, ε HwBox games. Μόνο έτσι θα βρεις τους καλύτερους. :)

Μη του δίνεις ιδέες, εσύ μιλάς εκ του ασφαλούς. Φαντάσου ότι μου έστειλε μήνυμα στο IM o nord, ότι σκέφτεται να κόψει τον Πουλόπουλο επειδή δεν παίζει καλό Hearthstone. Ορισμένοι ακόμα που μάλλον δεν θα περάσουν το τεστ είναι ο Πέππας επειδή άφησε το overclocking, ο gprhellas επειδή τελικά δεν μας κάλεσε στο Χαϊδάρι και μία παλιά συμμαθήτρια του nord από το Λύκειο.

Άντε ρε τελεμέ παλιοτυχαίε [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] που θα κάνεις και ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ στους φίλους σου με κριτήρια που ΔΕΝ ξέρεις κιόλας atm... Τροικαnord... Άντε με σύγχησες κι έχω να πάω να κάνω ανάσταση με τον vga σε λίγο στην αγία Φωτεινή...

Ρε εσύ περνάς χαλαρά μην αγχώνεσαι. Τέτοια κορμοστασιά που αλλού θα τη βρει δίπλα του ο nord; :hehe:

Χρόνια πολλά αγόρια, κορίτσια και μαγκάκια ^ :)

Ευχαριστώ για τις ευχές :)

Χρόνια πολλά για προπροπροχθές Τασάρα, είμαι τζερεμές σε ξέχασα τελείως! Σήμερα το βράδυ θα πιω ένα φραουλίτο στην υγειά σου :drinks:

Κανέναν μεγάκυκλο θα ανεβάσουμε? Θα ασχοληθούμε ή δεν βλέπεις πια να μοντάρεις μητρικές? :hehe:

:hehe::hehe:

Χρόνια πολλά γιώργηδες/γεωργίες! @Κόρκο ζεις?

Ναι ρα απλά δεν μπαίνω skype, κάνω αποχή τώρα στις διακοπές. Μπαίνω όμως hearthstone, αλλά απ' ότι είδα το εγκατέλειψες τελικά. Όπως θα έλεγε και ο Nord, το πήρες απόφαση ότι δεν μπορείς να προοδεύσεις εκεί :hehe: Να χαίρεσαι το γιο κουφάλα καρπερέ τύπε :hehe:

Πωωωω ρε φίλε!!!!!! Πόσο καιρό είχα να δω τον [MENTION=86]hipro5[/MENTION] να ποστάρει!!! Την είχα ξεχάσει αυτή την υπογραφή!!! :D Γιώργο πολύχρονος και ότι επιθυμείς!!!

Κοίτα το hipro fanboy αμέσως. Πες και την ιστορία που μια μέρα που έφευγες από το εργαστήρι του, βγήκε τρεχάτος από το μαγαζί και σε φώναξε πριν φύγεις να πας να πάρεις τους δίσκους για wPrime, να παίξεις να βγάλεις γρήγορα νούμερα :hehe::hehe: Σάκη τι λέει ρε, πότε θα έρθεις πάλι Χανιά να βγάλουμε καμιά photo να ρίξω τους καφέδες; :hehe::hehe:

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now