esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες καλημέρες! :hehe:

Σήμερα δεν είχε ΙΚΑ το πρόγραμμα...μόνο έναν επικίνδυνο τύπο με παπί και το μωρό στα πόδια του!

Είναι δυνατόν να έχουν τα μωρά μπροστά στα πόδια τους και να πηγαίνουν με την πάπια?

Έβριζε κιόλας επειδή έτρεχα! Εάν γινόταν τίποτα, εγώ θα έφταιγα μετά, όχι αυτός ο ανίδεος.

[MENTION=771]sofos1990[/MENTION] όταν γυρίσεις Ελλάδα θέλω να ξέρεις κινέζικα και να μου κάνεις και το τραπέζι! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] δεν ξέρω πότε θα έρθω ρε φίλε... Πολύχρονος κιόλας για την γιορτή σου. Ελπίζω να την πέρασες με ΦΙΛΕΣ και φίλους...

Τώρα για τον Νορντ τι να πω... Είναι απλά ένα error στο Matrix ο τύπος.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] δεν ξέρω πότε θα έρθω ρε φίλε... Πολύχρονος κιόλας για την γιορτή σου. Ελπίζω να την πέρασες με ΦΙΛΕΣ και φίλους...

Τώρα για τον Νορντ τι να πω... Είναι απλά ένα error στο Matrix ο τύπος.

Να 'σαι καλά Σάκαρε, κι εσένα εύχομαι τα καλύτερα μαν!

LOL για το matrix joke :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεραααααααααααααααα!

....και παρκάρω και αφήνω τον καφέ πάνω στο αμάξι...και δεν είχα δεί το δελτίου καιρό...κάτω ο καφές!

Το αμάξι το έιχα πλύνει εχθές! :(

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] περιμένω το humor σου σχετικά με το αμάξι μου. έλα, μπορείς! :hehe:

Αγάπη αδέρφια!

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η ημερομηνία για τις επιλογές φίλων σου?

5 Ιουνίου είχε πει νομίζω, ΑΝ ενδιαφερόσουν ΚΑΙ ήσουν φίλος του θα ήξερες. :@....

Πάει τώρα και μόνο από αυτήν την ερώτηση σε έχει διαγράψει και από το myspace του. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μεραααααααααααααααα!

....και παρκάρω και αφήνω τον καφέ πάνω στο αμάξι...και δεν είχα δεί το δελτίου καιρό...κάτω ο καφές!

Το αμάξι το έιχα πλύνει εχθές! :(

@venisk περιμένω το humor σου σχετικά με το αμάξι μου. έλα, μπορείς! :hehe:

Αγάπη αδέρφια!

Όχι δεν μπορώ.....δεν φταίει το όμορφο αυτοκίνητό σου που έχει άθλια μηχανή!!! :hehe: Τελικά μπορώ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now