esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

ναι μωρε, καποια στιγμη θα ανοιξει, τι θες να παρεις?

καλημερα κιολα.

Κανά 2-3-4 custom κουμπιά να τα έκανα και δώρο κάπου, αλλά θα τα ήθελα πριν τα Χριστούγεννα και δεν φαίνεται να προλαβαίνω από το Αμέρικα.

Link to comment
Share on other sites

Κανά 2-3-4 custom κουμπιά να τα έκανα και δώρο κάπου, αλλά θα τα ήθελα πριν τα Χριστούγεννα και δεν φαίνεται να προλαβαίνω από το Αμέρικα.

δες εδω μη βρεις τπτ.

keycapsellers - MechanicalKeyboards

ή επικοινωνα με τους άλλους και ρωτα τους τι και πως

Link to comment
Share on other sites

Έχω ξαναματαπεί, ότι ορισμένες μέρες, υπάρχει κάποιο patern...

Κάποιες φορές βλέπεις πολλές όμορφες κοπέλες

Άλλες, πέφτεις σε πολλούς @@ στο δρόμο

Σήμερα ήταν η μέρα των αυτοκινήτων. Στη διαδρομή από τη Μάνδρα μέχρι το Σύνταγμα είδα:

1. Nissan 360Z λευκό

2. Subaru Impreza WRX ένα μπλέ κι ένα λευκό

3. Audi S6 ανθρακί

4. Skoda Octavia RSV ασημί

5. Lamborghini (δεν πρόλαβα να δω μοντέλο) πορτοκαλί

Μια χαρά...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις Octavia vrs & 350/70Ζ?

Για το Ocatavia, μπορεί ναι, αυτό πρέπει να είναι, τα κόκκινα γράμματα με το ασημί περίγραμμα, σωστά;

Το Νissan ναι, 370Ζ ήταν. Απλά δεν το ήξερα, νόμιζα ότι μετά το 350Ζ ήταν 360Ζ...

Link to comment
Share on other sites

Για το Ocatavia, μπορεί ναι, αυτό πρέπει να είναι, τα κόκκινα γράμματα με το ασημί περίγραμμα, σωστά;

Το Νissan ναι, 370Ζ ήταν. Απλά δεν το ήξερα, νόμιζα ότι μετά το 350Ζ ήταν 360Ζ...

εχει και η αστυνομια τετοια :P

skoda-octavia-rs-combi_logo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τι έχετε να πείτε γι αυτό??? Εγώ δεν τον πάω καθόλου. Ένας τεμπέλης ψευτο επαναστάτης που κάνει πολύ φασαρία..

Ηχογραφείς και θες ησυχία;

Ασχέτως τοποθετήσεων, προσωπικά, όποιος βάζει την ζωή του σε κίνδυνο για τον αγώνα του τα δικά μου σπέκια τα παίρνει. Μεγαλύτερα αρχίδια από τα δικά μου, τα έχει σίγουρα. Πόσο μάλλον απ' όσων τον κράζουν αναίμακτα σε forums ε...

Link to comment
Share on other sites

ανοιγεις τεραστια κουβεντα που ουτε καν thread ολοκληρο δεν φτανει

Χαβαλέ θα χει..ξέρω τους amdαδες τώρα ψάχνω και τους υπόλοιπους...:hehe:

Ηχογραφείς και θες ησυχία;

Ασχέτως τοποθετήσεων, προσωπικά, όποιος βάζει την ζωή του σε κίνδυνο για τον αγώνα του τα δικά μου σπέκια τα παίρνει. Μεγαλύτερα αρχίδια από τα δικά μου, τα έχει σίγουρα. Πόσο μάλλον απ' όσων τον κράζουν αναίμακτα σε forums ε...

Ναι διαταράσσει τη ψυχική μου ισορροπία να ακούω όλη μέρα για αυτόν.

Τώρα για αρχίδια και τέτοια ξέρω ότι δουλεύοντας βγαίνουν τα λεφτά όχι πηγαίνοντας με όπλα σε τράπεζες.

Link to comment
Share on other sites

Άμα είναι να μπλέξω με νερά στον Οψιδιανό για cpu + Τιτανα, ένα μονό 5.25 reservoir με ενσωματωμένη αντλία θα κάνει δουλειά;

Κάτι τέτοιο δλδ: XSPC 5060175585561 - DDC Single Bay Reservoir/Pump Combo: Amazon.co.uk: Computers & Accessories

Για ένα 360 κ ένα 140 ψυγείο σκέφτομαι, 38ρια

Link to comment
Share on other sites

Ναι διαταράσσει τη ψυχική μου ισορροπία να ακούω όλη μέρα για αυτόν.

Τώρα για αρχίδια και τέτοια ξέρω ότι δουλεύοντας βγαίνουν τα λεφτά όχι πηγαίνοντας με όπλα σε τράπεζες.

Για το πρώτο, κλείνεις την τηλεόραση.

Για το δεύτερο, παίζει να μην ξέρεις ότι είχε λεφτά ο τύπος ε; Ανιψιός του Νάσιουτζικ είναι - do your research πριν τον τσουβαλιάσεις με το κοινό έγκλημα. Αν ήθελε άραζε σε παρτάκια και οδηγούσε αυτοκίνητα και lacoste και ο μήνας έχει 9... οπότε τουλάχιστον το crossover αυτός το έκανε. Ή ούτε αυτό δεν θα του αναγνωρίσουμε εμείς οι επαναστάτες των forums;

Link to comment
Share on other sites

Τι να αναγνωρίσεις σε ένα εγκληματία; Έλεος! Μη θεοποιούμε και τα σκατά στο κεφάλι.. Επαναστάτες του κώλου

Εννοείται δεν τον θεοποιούμε Σπύρο, αλλά διάλεξε έναν επαναστάτη που να παραδέχεσαι μία, να σου αποδείξω κάτι. Αλήθεια - θα το κάνουμε "live" σαν πείραμα...

Και αφού είναι εγκληματίας σύμφωνα με τον νόμο - γιατί δεν εφαρμόζεται όλος ο νόμος στο ακέραιο του (τα περί σπουδών που δικαιούται ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΟΜΟ) ; Τον αδικούν με τις στερήσεις αδειών ναι ή όχι; Δεν κάνει απεργία πείνας για να το ελευθερώσουν - για τις άδειες που ο ΝΟΜΟΣ του δίνει κάνει... προς τι τα double standards; Είναι άλλο να το αντιπαθείς και άλλο να τον αδικείς. Μην περνάς την γραμμή ;)

Γνωστά είναι όλα αυτά ρε Τάσο αλλά γιατί πρέπει να του αναγνωρίσουμε κάτι? Τι είναι αυτός? Τι το ιδιαίτερο έχει?

Βασικά πιστεύω ότι δεν τον νοιάζει και πολύ αν του "αναγνωρίσουμε" κάτι. Εγώ δεν έχω τα φόντα να του αναγνωρίσω ή όχι... αν εσύ τα έχεις do your thing. Απλά τον αδικούν με την στέρηση αδειών που του δίνει Ο ΝΟΜΟΣ (που τον καταδίκασε) και για κάποιον λόγο εσένα αυτό δεν σε ενοχλεί. Η επιλεκτική εφαρμογή του νόμου είναι το θέμα που θα έπρεπε να σε απασχολεί.

Θέλεις ένα ξεχειλωμένο παράδειγμα; Πλακωνόμαστε εμείς οι δύο στο ξύλο. Εγώ σου σπάω το χέρι και εσύ με λες μαλάκα. Ο δικαστής εφαρμόζει τον νόμο στο ένα αδίκημα και σου ρίχνει 3 μήνες για εξύβριση και σε έμενα δεν τον εφαρμόζει. Είναι υγιής κατάσταση αυτή - το να εφαρμόζεται δηλαδή ο νόμος επιλεκτικά;

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now