esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δηλαδή ο Σόφος είναι μόνιμος κάτοικος Taiwan; Καριέρα στη Gigabyte; Ή καβλάντα και πάλι πίσω σε λιγάκι; Πώς γκενεν αυτο;

Σπυράααααν χρόνια πολλά ρα, κι εγώ μαζί με τον nord στα λέμε με καθυστέρηση απ' ότι βλέπεις. Εγώ είχα μια δύσκολη εβδομάδα όμως, ο nord δεν έχει καλή δικαιολογία :hehe:

by the way Top 100 Ελληνίδες 2014 - Top 100 Ελληνίδες | oneman.gr για ψηφίστε για ψηφίστε

Μόλις τελειώσαμε τη βραδινή συνεδρία με το nord και τον Σόφο και καταλήξαμε στις εξής:

Αγγελίνα Ματαλιωτάκη

Σύλβια Παπαδάκη

Ιουστίνη Αλεξανδροπούλου

Θωμαή Απέργη

Λάουρα Νάργες

Ελευθερία Ελευθερίου

Τζούλια Νόβα

Ρία Αντωνίου

Χριστίνα Μουστάκα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

Ισμήνη Νταφοπούλου

Κλέλια Ρένεση

Δούκισσα Νομικού

Έλενα Παπαβασιλείου

Προσωπικά πιστεύω ότι Τζούλια Νόβα, Δούκισσα και Παπαβασιλείου παίζουν μπάλα σε άλλο επίπεδο. Και η Ιουστίνη βέβαια είναι πανέμορφη.

:kiss:...:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

Thank you παίδες. Γιώργο θα παραπονεθω κατάλληλα μαζι με τον venisk εν ευθέτω χρόνω :hehe:

Ποιος θυμάται την Παπαβασιλειου να βγαίνει πρώτη φορά στην τηλεόραση σε πρωιναδικο στο Μεγκα μαζί με Νοτι (fame story) και να κάνουν ανακαινισεις; Ούτε βυζι δεν ειχε βάλει ακόμα τοτε :hehe: Λίγο αργότερα έβαλε κ πήγε στο reality "ποιος είναι ο καλύτερος παρουσιαστής" η κάπως ετσι, δεν κέρδισε αλλά μόνο αυτή έκανε καριέρα, κάτι ήξερε κ τα φούσκωσε :hehe:

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, εδώ Σπύρο. Όχι, δεν είναι μόνιμα. Συμβόλαιο έχω για 2 χρόνια και μετά θα δούμε για ανανέωση. Εγώ θα ήθελα να γυρίσω!

Η Νόβα είναι πολύ μπροστά. 100 είναι πολλές όμως για να ψηφίσεις την καλύτερη. Έπρεπε να είχαν τουλάχιστον τις μισές.

Καλημέρα, τώρα ξύπνησα!

Link to comment
Share on other sites

Εκεί κάτσε. Τι να κάνεις πίσω.. Θα έρχεσαι τα καλοκαίρια και θα σκορπας τα Taiwanese Dollarssssss ναουμμ.. Πόσο εύκολο είναι να ξανά κάνεις το hobby σου, επάγγελμα; Είσαι πολύ τυχερός.

Sent from my Oneplus One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχαν πρωτοβγεί οι 120άρες, είχαν εξτασιαστεί όλοι οι gamers (Ελλάδα και εξωτερικό, pro & amateur) με το πόσο μεγάλη διαφορά είχε με το 60. Τώρα ξαφνικά το 120 δεν έχει διαφορά, αλλά έχουν 24Hz παραπάνω...;

καλα πες τους ενταξει. ετσι γινεται παντα, εδω βγαινουν tv με 5m hz :hehe: και το πιστευουν οι αλλοι που τις παιρνουν. με καποιο software ντουμπλαραν τα hz και ελεγαν 600 κλπ.

καλημερα!

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] εσυ δεν ειχες γραψει για κατι καμμενα fx? θελει προσοχη για μεταχειρο 6300 - 8320 ε?

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελειώσαμε τη βραδινή συνεδρία με το nord και τον Σόφο και καταλήξαμε στις εξής:

Αγγελίνα Ματαλιωτάκη

Σύλβια Παπαδάκη

Ιουστίνη Αλεξανδροπούλου

Θωμαή Απέργη

Λάουρα Νάργες

Ελευθερία Ελευθερίου

Τζούλια Νόβα

Ρία Αντωνίου

Χριστίνα Μουστάκα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

Ισμήνη Νταφοπούλου

Κλέλια Ρένεση

Δούκισσα Νομικού

Έλενα Παπαβασιλείου

Προσωπικά πιστεύω ότι Τζούλια Νόβα, Δούκισσα και Παπαβασιλείου παίζουν μπάλα σε άλλο επίπεδο. Και η Ιουστίνη βέβαια είναι πανέμορφη.

:kiss:...:kiss:...

Παρεξηγήσιμο κάργα, ειδικά έτσι όπως συνεχίζει.. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

ψηφιζουμε μελετη, τσαπανιδου, παπαθωμα, τζομπανακη. επισης δε μπορει να λειπει η μενεγακη, η παπαριζου, η σαλπα και η στικουδη.

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

Απο εχθές το θρυλικο μου 3gs μας άφησε με ενα white screen of death. Το έχω νεκραναστήσει πολλές φορές αλλά πλεον βαρέθηκα. Όλα δείχνουν display. Επειδή όμως το έχω ξεχαρβαλιάσει απο το πολύ άνοιξε κλείσε λεω να παρω ένα άλλο μέχρι τα 150?. Σε αυτά τα λεφτά τι προτείνετε? Κοιτάζω το nokia lumia 630 αξίζει λέτε? Βασικά έχω σιχαθεί και το android και έλεγα μηπως παω σε windows phoni. Για ρίχτε καμια πρόταση guys. καλημερα by the way :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Απο εχθές το θρυλικο μου 3gs μας άφησε με ενα white screen of death. Το έχω νεκραναστήσει πολλές φορές αλλά πλεον βαρέθηκα. Όλα δείχνουν display. Επειδή όμως το έχω ξεχαρβαλιάσει απο το πολύ άνοιξε κλείσε λεω να παρω ένα άλλο μέχρι τα 150?. Σε αυτά τα λεφτά τι προτείνετε? Κοιτάζω το nokia lumia 630 αξίζει λέτε? Βασικά έχω σιχαθεί και το android και έλεγα μηπως παω σε windows phoni. Για ρίχτε καμια πρόταση guys. καλημερα by the way :hehe:

windows phone 635 εδω περα ... μετρια καμερα , λιγες εφαρμογες και μην περιμενεις ενα σουπερ γρηγορο κινητο ...

ομως , αναλογα την χρηση που το θες ειναι καλο , εγω ας πουμε fb _messenger - κανα hltv - reddit κλπ παει σφαιρα . τωρα τελευταια μου κανει κατι τσαλιμακια που χανει internet connection αλλα λογικα τα πινει το σπιτι ..

αν το θες για απλη χρηση ειναι σουπερ κομπλε .. αν θες τιποτα πιο εξεζητημενο , dunno

Link to comment
Share on other sites

η χρήση που κάνω ειναι facebook messenger, tapatalk, και λίγο σερφαρισμα. Για φωτογραφιες οχι και τόσο δεν με νοιάζει. Και να κρατάει η μπαταρια θελω. Βασικά μάλλον θα παω να αγοράσω σήμερα που ειναι και ανοιχτα ολα τα μαγαζιά. Άρα ρίχτε καμια πρόταση να ουμε!! Στο mediamarkt βλέπω και κατι gigabyte!!! ωραια φαίνονται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μην με παρεξηγείς, είχα μια δύσκολη εβδομάδα :hehe:

Όσο για την AMD το σκέφτομαι ακόμα γιατί δε παίζουν πολλά μαρούλια :D

Εσύ θα χτυπάς το κεφάλι σου από τις πολλές επιδόσεις :hehe: 4770k δεν έχεις?

[MENTION=543]Trabakoulas[/MENTION] nokia 735 ή moto g 2 από κει και κάτω όλα σκουπίδια..happy medium φάση :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now