esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Tesla K80 κάνεις;

b6ba7641e2f31295471d9f1a6f939c2e.jpg

Έχω 8 κάρτες :hehe: Όταν καταφέρω να τις βάλω όλες μαζί σε λειτουργία τα ξαναλέμε :hehe:

Τα πιο συμπυκνωμένα 10k που χωράνε σε μια φωτό με hardware :hehe:

Καλημέρα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω όλο το χειμώνα κανονικά. Αν δεν κάνω, βρωμάω και δε μου κάθεται η γυναίκα μου.

Πούλα τα και πάρε amd happy medium all around αυτή την στιγμή!!!

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση επειδή απέχω καιρό από nVidia...

Πως εγκαθιστώ νέο Driver?

Πάνω από τον παλιό;

Uninstall, Install ?

Uninstall, reboot, install, reboot?

Uninstall, reboot, clean (με τι?), reboot, install, reboot?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον περνάω μέσα από το Nvida control panel επιλέγοντας ποια στοιχεία θέλώ και τικάρωντας το perform clean installation από κάτω. Πάνω από τον παλιό. Δεν είχα θέματα ποτέ. Βαρέθηκα τα και καλά "προβλεπόμενα".

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον περνάω μέσα από το Nvida control panel επιλέγοντας ποια στοιχεία θέλώ και τικάρωντας το perform clean installation από κάτω. Πάνω από τον παλιό. Δεν είχα θέματα ποτέ. Βαρέθηκα τα και καλά "προβλεπόμενα".

Κι από που γίνεται αυτό; Εγώ δε βλέπω κάπου για update, ή run setup... Μου βγάζει μόνο ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να βάλεις τα 3d και experience απλά πάτα να κάνει καθαρή εγκατάσταση τίποτα άλλο.

Ε καλά σιγά μην δεν σου συμβεί κάτι κουλό....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έβαλα... Τον έβγαλα, καθάρισα αρχεία και registry, τον έβαλα από την αρχή, το παιχνίδι δεν κόλλαγε, μέχρι που τέλειωσε ο γύρος... Πάτησα QUIT, έβγαλε το "Are you sure?" μετά δεν έκανε τίποτα. Ούτε OK, ούτε Cancel. Μετά από λίγο μαύρισε τελείως η οθόνη, έδειχνε να φορτώνει τον επόμενο γύρο, αλλά δεν έδειξε εικόνα ποτέ. Αναγκάστηκα να κάνω alt+tab, Task Manager και End Task.

Τα συγχαρητήριά μου στην nVidia!

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορη ερώτηση επειδή απέχω καιρό από nVidia...

Πως εγκαθιστώ νέο Driver?

Πάνω από τον παλιό;

Uninstall, Install ?

Uninstall, reboot, install, reboot?

Uninstall, reboot, clean (με τι?), reboot, install, reboot?

Για δες και αυτό, Σωστή απεγκατάσταση & εγκατάσταση drivers για την κάρτα γραφικών μας just in case κ.τ.λ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα έβαλα... Τον έβγαλα, καθάρισα αρχεία και registry, τον έβαλα από την αρχή, το παιχνίδι δεν κόλλαγε, μέχρι που τέλειωσε ο γύρος... Πάτησα QUIT, έβγαλε το "Are you sure?" μετά δεν έκανε τίποτα. Ούτε OK, ούτε Cancel. Μετά από λίγο μαύρισε τελείως η οθόνη, έδειχνε να φορτώνει τον επόμενο γύρο, αλλά δεν έδειξε εικόνα ποτέ. Αναγκάστηκα να κάνω alt+tab, Task Manager και End Task.

Τα συγχαρητήριά μου στην nVidia!

Σου είπα δεν σου κάνει εσένα η intel και η nvidia θέλεις κάτι πιο αργό πιο απλό.. πάρε amd.. :P:p:p

Βγάλε τους με ddu από safe mode και πέρασε τους ξανά.

Καλημέρα!!!!!!!!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε τους με ddu από safe mode και πέρασε τους ξανά.

Αυτό έκανα αλλά πήγε 2 η ώρα και δεν πρόλαβα να κάνω δοκιμές.

Πάντως για να υπάρχει το DDU, όπως και το Atiman Uninstaller, σίγουρα δεν είμαι ο μόνος που έχει θέματα. :)

Link to comment
Share on other sites

^^^^^

Coco Chanel • 10 ώρες πριν

Ασε μας ρε φιλε, με τον πονο μας παιζεις? Εδω κοιταμε να διωξουμε και αυτην που εχουμε....!!!

72 • Απάντηση•Κοινοποίηση ›

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now