esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πάμε jakarta με το Team AU ?

Ακούς Mos?

Πάστελ νέα :hehe:

Θα βάλω εγώ νέα αύριο, άσε τον γιατί βαριέται :D Άντε Πάστελ, στείλε εσύ ότι μου είπες και θα γράφω και τα δικά σου νέα :hehe:

Να πάμε Jakarta, τώρα σοβαρολογείς ή με δουλεύεις ? :P Άσε με και έκαιγα κλαδιά σήμερα στο χωράφι, βοηθούσα τον πατέρα μου και πήγα και βόλτα μετά ... Είμαι super-κομμάτια :( Σκάω Χανιά σήμερα και με παίρνει τηλέφωνο ο πατέρας μου, να πάω μια ωρίτσα να τον βοηθήσω να κάψουμε τα κλαδιά ... 5 ώρες μετά μπαίνω σπίτι πτώμα και ύπνος κατευθείαν ... Δεν είχα κοιμηθεί όλο το βράδυ, μιλάμε με σκότωσε το σκηνικό ...

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΘΕΕΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΟΙ...ΞΑΝΘΙΕΣ!!!! :D:D:D

Εννοείς και τις μελαχρινές βαμμένες ξανθές?

Αν ναι συμφωνώ.

Στις περισσότερες των περιπτώσεων είμαι μικρός..αλλά σε αυτήν την περίπτωση είμαι μεγάλος :$

Δεν μιλάω για τον μπακαλιάρο :hehe:

Εγώ σε αυτή τη περίπτωση παρα είμαι μικρός :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Α βαρέθηκα σήμερα, πολύ συνηθισμένη μέρα :( Πρωί διάβασμα, μεσημέρι φαγητό, απόγευμα internet browsing και νέα ... :P

Ευτυχώς που έχω και την ευρηματική NVIDIA, η οποία μου δίνει κουράγιο με την πρωτοτυπία της, για ένα πιο δημιουργικό και λιγότερο αννιαρό αύριο ... Ιδού τα πρώτα G98 μπρελόκ από την NVIDIA ... :whip::respekt:

lg_chip_keychain_01.jpglg_chip_keychain_02.jpg

Τέσπα, το αφήνουμε πίσω μας αυτό, ελπίζω να μην ξανασυμβεί κάτι παρόμοιο στο μέλλον :hysterical:

Ρίξτε μια ματιά στο χαιτωμένο SST, ωραίο το έχει κάνει ο τύπος ...

DSC_0306.jpg

Έχει ξεκινήσει λοιπόν λέει ένα project και χρησιμοποιεί αυτή την κόκκινη πλεξούδα να την πούμε,

DSC_0331-1.jpg

για να τελειοποιήσει αυτό:

DSC_0344-2.jpg

Καλούτσικο και πρωτότυπο ε ? :):T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now