esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε Γιώργο σε δουλεύουνε λιγάκι οι τυπάδες ?

Τι διακοπή session και μαλακίες.

Το session γίνεται terminate και από μέρους σου ( disconnect the router ), και κάθε φορά που ξεσυγχρονίζει το router σου ή εσύ κάνεις disconnect από το web configuration του router σου ανοίγει νέο session.

Μήπως σου έχουνε δώσει καμμιά μαλακία router "Baudtec" που έχουνε προβλήματα στον συγχρονισμό ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι BaudTec έχω ... Ρε παιδιά βοηθήστε με λίγο, έχω απελπιστεί, σαν το κλαμένο νιμού είμαι όλη μέρα :( Τα μισώ αυτά τα Internet Problems, τα μισώ ... ! :cussing:

Κάτι μου έλεγε ο Παστελίδης για DNS, να τους πάρω τηλέφωνο και να τους πω να μου τα δώσουν να τα βάλω εκεί στο Control Panel ---> Διαχείριση Συνδέσεων Δικτύου, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει ... Ευτυχώς που φεύγω διακοπές τώρα το Πάσχα, αλλιώς θα τους έπαιρνε ο διάολος :evil:

Βill χτυπάς ένα τηλ στο κινητό ή σταθερό να σε ρωτήσω λίγο κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγώ μην νομίζεις τώρα παράγγειλα 1 πιτόγυρ0 έτσι ωραίo μεγαλούτσικo, χωρίς κρεμμύδι επειδή κάνω δίαιτα :hehe:

Η Μιχαέλα έχει έξοδο με τις φίλες της (girls night out σε τοπικό ρακάδικο), οπότε τουμπεκί - μέσα σήμερα :D Αχ και μου φαίνεται ότι με έχει χτυπήσει λίγο ... :kiss:...

Bill πάρε ότι ώρα θες ρει, πάλι το πρωί θα κοιμηθώ (κλείσαμε πλέον επίσημα στο πανεπιστήμιο) οπότε ... :D Προς το παρόν περιμένω να φάω, και μετά θα βάλω νέα ξανά μετά από πολύ καιρό ... Έτσι και αλλιώς τόσο καιρό έκλεβα internet, απλά είπα μπας και του έκανα τη χάρη του παιδιού να σταματήσω πλέον :( Και είτε θέλει ο ΟΤΕ να σοβαρευτεί και να λύσει το πρόβλημα, είτε δεν θέλει να το λύσει εγώ εδώ θα είμαι να τους πληρώνω ... :stars:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now