esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

1pTfHlO.jpg

Ξανασκέψου το...

Άδικα, πετάμενα τέσσερα ευρώ, και σχεδόν δυο ώρες χαμένες από την ζωή μου. Μουσική, ηθοποιία, σκηνοθεσία και υπόθεση για τα σκουπίδια. Κάπου διάβασα πως ο σεναριογράφος και κάποιοι ηθοποιοί ήταν υπό την επήρεια ουσιών κατά τα γυρίσματα της ταινίας, αποτελεί πολύ καλή εξήγηση αυτό για το πόσο μεγάλο σκουπίδι είναι....

....Σοβαρά, μοναδικός λόγος να την προτείνω σε κάποιον, είναι κάποιος που απεχθάνομαι και θέλω να χάσει χρήματα και χρόνο από την ζωή του.

Επίσης 9% στο rotten tomatoes..

Link to comment
Share on other sites

μα το ξέρω οτι είναι χάλια για μπύρα και πατατάκια θα πάμε απλά θα βλέπουμε και μια βλακεία να περάσει η ώρα :hehe:

φέτος εχω δει μόνο καλές ταινίες πρέπει να δούμε και μια κακή , μετά έχει σειρά το mission impossible 5

Link to comment
Share on other sites

Μπα φίλε, με τα νέα games να ζητάνε τα κέρατά τους από μνήμη και οι 960 να βγάζουν κ αυτές 3.5gb όπως οι 970 δεν είναι αρκετές για 2k full γραφικά gaming σε βάθος χρόνου, και γενικά μείνε μακριά από sli δεν αξίζει. Θα σου πρότεινα μια 980 μεταχειρισμένη που αρκεί γενικά για τα πάντα εκτός του total war :hehe:

Για να δούμε σε λίγες μέρες τι θα κάνει η ti στο παιχνίδι!!

Link to comment
Share on other sites

Η happy medium κάρτα της nvidia είναι η titan x ρε μην μπερδεύεις τα πράγματα! Η amd είναι όλη μαζί ένα happy medium σύνολο προϊόντων για all arround gaming τουρισμού :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είδα κάποια results από sli και είχε καλά αποτελέσματα.. για αυτό είπα να ρωτήσω

Την δικιά σου την έδωσες?

Με βλέπω στο τέλος να παίρνω καμία τοστιέρα (amd) γιατί αν δεν φτάνει ούτε η 980 πλέον καήκαμε :P

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλεισμένη ή 980 σε φίλο μου και η 980ti από τώρα!! amd μέχρι ν αλλάξει γενιά δεν έχει νόημα να πάρεις τώρα κάρτα του 2013..η fury x είναι λίγη οπότε τι μένει? Μεταχειρισμένη ή καινούρια 980!

Link to comment
Share on other sites

Είναι κλεισμένη ή 980 σε φίλο μου και η 980ti από τώρα!! amd μέχρι ν αλλάξει γενιά δεν έχει νόημα να πάρεις τώρα κάρτα του 2013..η fury x είναι λίγη οπότε τι μένει? Μεταχειρισμένη ή καινούρια 980!

untitled.JPG

untitled.JPG

untitled.JPG

untitled.JPG.d582a07f89ff189c0a0e5a6bec6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες!

Μόλις ξύπνησα για πρωί γιατί χτες το βράδυ ξεκίνησα για ένα ποτό και κατέληξα να έχω πιει 7 ποτά και 5 μπύρες...

Ώρα για μπανακι

Καλά να περνάτε παιδιά!

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Παράγγειλα την msi 980 ti 6g gaming από το digital master που είναι εδώ στα Χανιά..ελπίζω να είναι σωστοί και να μου την φέρουν 19 του μήνα όπως μου είπαν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Παράγγειλα την msi 980 ti 6g gaming από το digital master που είναι εδώ στα Χανιά..ελπίζω να είναι σωστοί και να μου την φέρουν 19 του μήνα όπως μου είπαν!

Είχα πάρει από αυτούς πριν 2 χρόνια αν θυμάμαι σωστά.

Είχα παραλάβει ακριβώς την ημέρα που μου είπαν χωρίς κανένα θέμα.

Αλλά δεν ξέρω αν έχουν θέμα με την κατάσταση αυτή τώρα...

Καλορίζικη φιλε!:cool:

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now