esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα μικροί και μεγάλοι μου Τουρίστες!

Γύρισα για να σας πρήξω και πάλι! :hehe:

Τι κάνετε? Όλοι καλά? :D

Πως πάμε? Πως είμαστε?

[MENTION=4651]Nickzzz[/MENTION] & [MENTION=730]jax7480[/MENTION] θα σας στείλω φωτογραφίες σχετικές στο FB

γιατί εδώ να τις ανεβάσω δεν γίνεται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μικροί και μεγάλοι μου Τουρίστες!

Γύρισα για να σας πρήξω και πάλι! :hehe:

Τι κάνετε? Όλοι καλά? :D

Πως πάμε? Πως είμαστε?

[MENTION=4651]Nickzzz[/MENTION] & [MENTION=730]jax7480[/MENTION] θα σας στείλω φωτογραφίες σχετικές στο FB

γιατί εδώ να τις ανεβάσω δεν γίνεται :hehe:

Καλώς ήρθες BOSS!:cool:

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα guys, εγώ πηγαίνοντας πάντα με το ρητό "Μην κάνεις σήμερα αυτό που μπορείς να αφήσεις για αύριο" πλέον δεν πάει άλλο και πρέπει να διαβάσω για την εξεταστική του Σεπτεμβρίου!!! και έχω μια βαρεμάρα... :loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

μετά απο 10 λεπτο chat με ms support αποφασίσαμε να αγοράσω retail γιατί δεν πάει άλλο :hehe: τις λέω πόσο μπορώ να κρατήσω την preview χωρίς ενεργοποίηση μέχρι να βάλω retail μου λέει οσο θες άπλα δεν θα έχεις όλα τα features :hehe: και μου λέει ψάξε στο web τρόπο να βγάλεις το watermark αν σε ενοχλεί :hehe:

ενα key δεν μπορούσαν να μου δώσουν να τελειώνουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μετά απο 10 λεπτο chat με ms support αποφασίσαμε να αγοράσω retail γιατί δεν πάει άλλο :hehe: τις λέω πόσο μπορώ να κρατήσω την preview χωρίς ενεργοποίηση μέχρι να βάλω retail μου λέει οσο θες άπλα δεν θα έχεις όλα τα features :hehe: και μου λέει ψάξε στο web τρόπο να βγάλεις το watermark αν σε ενοχλεί :hehe:

ενα key δεν μπορούσαν να μου δώσουν να τελειώνουμε :hehe:

μεχρι και στην ms εφτασε ο αλλος...

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μαθαίνουμε για το κρυφό marketing της msi...εγώ στο pc μου και στην υπογραφή μου σας προτείνω υποσυνείδητα amd..:hehe:

Edited by MetallicGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now