esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τίποτα παιδιά, μέτρια πράγματα και από μωρά και από αυτοκίνητα. Ένιωσα σαν να είμαι σε μια τεράστια αντιπροσωπία αυτοκινήτου με πολλά κ διαφορετικα μοντέλα πάρα σε έκθεση αυτοκινήτου (που είχε κ λιγο από μηχανές, φορτηγά, σκάφη και tuning - αχταρμας δλδ). Τα μωρά τόσο μέτρια που ούτε που σκέφτηκα να τον πετάξω έξω (τον φακό). Πάντως είχε τη λατρεία μου...

204bb38495b7e18973b3760039aad649.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποια ειναι η κοπελα και ζητω προκαταβολικα συγγνωμη αλλα γυναικα με τετοιους κοιλιακούς ουτε να την φτυσω...

Καλημερες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποια ειναι η κοπελα και ζητω προκαταβολικα συγγνωμη αλλα γυναικα με τετοιους κοιλιακούς ουτε να την φτυσω...

attachment.php?attachmentid=61686&stc=1

jen selter...μην βάψεις όλο το δωμάτιο ξεκίνα με ένα τοίχο σιγά σιγά που δεν θα την φτύσεις κιόλας!!! :hehe:

11001777_637166276429772_973483827630334543_n.jpg

11001777_637166276429772_973483827630334

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη και πάλις αλλά πί πες. Αν η γυναίκα δεν έχει φάει διπλό σουβλάκι με πίτα και τζατζίκι μαζί σου, δεν λέει μία... τους πράσινους χυμούς (από τον Χαλκ θα είναι αυτό) να τους βάλει εκεί που είναι μαύρη από default...

Άσε μας μωρή κουράδα που να κάνουμε και tag όποιον θέλει motivation. Κάνε του μία ξεπέτα, όχι tag...

Link to comment
Share on other sites

δουλεια / πρεσσα και πολυ κουραση !! οποτε εχω ρεπο μπαινω να δω τα νεα σας , το ευφυεστατο τραστολκινγκ του φιλτατου [MENTION=1118]venisk[/MENTION] και τις ωραιες φωτοζ επισης!

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι σαν να έχει VTEC αλλά δεν θα έχει. Αλλά πουλάει το όνομα. - Soichiro Honda για το Type-R 2016
The new powertrain featured a range of technologies to enable these demands to be satisfied..., variable exhaust valve lift mechanism,...

tumblr_nli9zjmSvd1tq4of6o1_500.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now