esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα στους ιντελάδες και ας έχουν ati κάρτες :hehe:

7 μποφόρ νοτιάς συννεφιά 23c πες μου που αλλού στην χώρα παίζει τέτοιος καιρός!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω από ποια σκοπιά βλέπει ο καθένας το θέμα των προσφυγων, σίγουρα όλοι μέσα μας έχουμε ανθρωπιά. Αν οποιαδήποτε στιγμή σαν κοινότητα οργανώσετε κάτι (ρούχα, φαγητό, λεφτα) για αυτο το σκοπό, είμαι μέσα για οτιδήποτε χρειαστεί...

[video=youtube;HEcOYrzwPU0]

Link to comment
Share on other sites

Επ ωπ τι κάνετε?

Έχω λιώσει τα review για το s7 edge, παράγγειλα αυτήν και αυτήν την θήκη, σε crystal και gunmetal αντίστοιχα, απίστευτο το iphone σε θέματα ταχύτητας αλλά το βαρέθηκα :hehe: Είναι σαν τις κονσόλες, παίζουν όλα τα παιχνίδια αλλά δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Για δουλειά. Επιθέωρηση σε πλοίο. Θα ανέβω στο Los Angeles και θα κατέβω Balboa (Panama).

Με πάρεις μαζί?

Θα σου κρατάω τις βαλίτσες ή εάν είμαι κοντός γι'αυτή την δουλεια, με μαζευεις απο CA γυρίζοντας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Με πάρεις μαζί?

Θα σου κρατάω τις βαλίτσες ή εάν είμαι κοντός γι'αυτή την δουλεια, με μαζευεις απο CA γυρίζοντας :hehe:

:hehe::hehe::hehe:... Στο Los Angeles, το μόνο που θα δω είναι η διαδρομή από το αεροδρόμιο μέχρι το λιμάνι... Από το LA μέχρι το Balboa που είναι 10 μέρες ταξίδι θα είμαι πάνω στο καράβι με 20 μαντράχαλους Ουκρανούς, χάλια φαγητό, άπειρα ανέβα-κατέβα από το μηχανοστάσιο στη γέφυρα, "βουτιές" σε δεξαμενές και πολλά άλλα όμορφα πράγματα... Στο Balboa ίσως μείνω σε ξεδοχείο μια μέρα πριν πάρω πτήση για επιστροφή. Στο Balboa έχει πολλά αξιοθέατα, σου βγαίνουν τα μάτια... Εκεί οι γυναίκες γεννιούνται με σιλικόνη παντού...

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνεται το σύστημα για 1200p? Ο ΝVme μου λείπει αλλά αφού βγαίνει ο 961 θα περιμένω.. Αισθητικά δένουν ωραία; Με μπλε λεντοφανίδια που έχω είμαστε αρκετά κάγκουρες ή να προσπαθήσω κι άλλό; :hehe: Εναλλακτικά (και πιο φτηνά) πάμε σε MSI (Krait μητρική και Armor 2X γραφικά)

image.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πώς σας φαίνεται το σύστημα για 1200p? Ο ΝVme μου λείπει αλλά αφού βγαίνει ο 961 θα περιμένω.. Αισθητικά δένουν ωραία; Με μπλε λεντοφανίδια που έχω είμαστε αρκετά κάγκουρες ή να προσπαθήσω κι άλλό; :hehe: Εναλλακτικά (και πιο φτηνά) πάμε σε MSI (Krait μητρική και Armor 2X γραφικά)

εικόνα

Γιατί όχι, 6600 και gtx980 π.χ.;

Επίσης και ο 950pro και ο SM951 είναι nvme.

-------------------------------------------

6024 PLN = 1413,73 EUR

1 EUR = 4,26106 PLN

Link to comment
Share on other sites

Καλός ο i5 αλλά i7 δεν είναι, κάρτα αλλάζει εύκολα σε λίγο καιρό επεξεργαστή δεν παίζει να αλλάξει...

Για i5 k μιλάμε όμως, όχι για κανέναν pentium G1234. Πόσο δύσκολο είναι να φύγει αν θέλει κάποιος να τον αλλάξει. Το ίδιο εύκολο/δύσκολο με μια κάρτα γραφικών θα έλεγα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!

Έρχεται ένας στο μαγαζί με ένα reanault diesel μας λέει δεν τραβάει, το πάμε βόλτα, τον ρωτάμε "έχετε αλλάξει φίλτρο πετρελαίου ποτέ?" Μας λέει "όχι ποτέ", το βγάζω για να δω τον κωδικό, παίρνω τηλ και του λέω "κάνει 35 ευρώ", μου λέει "βάλε το ίδιο".......

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now