esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ρε ψόφο, όλοι λένε να μην παίρνεις μητρική με το NF200 κι εσύ πήγες και πήρες τη Revo? :hehe:

(τουλάχιστον πες μου πως παει για να στρωσω στα γρηγορα και τη δικια μου :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Βρε sofos.....γιατί δεν έπερνες την WS Pro?....

Μέχρι να έρθει η Pro.....αφού έπερνα τηλ. και δεν την είχαν.....εεε και είπα μετά από 2 REX2 να πάρω την Revo.....Βλέπουμε για μετά....

Αυτό πάλι ΤΙ FSB είναι?...... :D

.

Τσέκαρε OCX.....

http://www.ocxtreme.org/forumenus/showthread.php?t=4773

Link to comment
Share on other sites

Thanks bro.Ξέρεις ότι όλο το hwbox περιμένει scores απο τον q22a435.Ήρθε?

Τον επεξεργάζεται ένας κακομοίρης τελωνειακός.Με ρώτησε τιμή αγοράς και του λέω είναι από RMA.Οκ μου λέει αφού αποδόθηκε φόρος εδώ στον στέλνω κατευθείαν,:)...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες άκυρη ερώτηση..Όταν ανεβάζω το χειρόφρενο (σε κατηφόρα) και ακούγονται τα φρένα να στριγκλίζουν αλλα το αμάξι ψιλοτσουλάει μπροστά τί σημαίνει? (μιιλάμε μέχρι να βάλω όπισθεν ώστε να παρκάρω) :confused: Eίμαι έτοιμος να το σπάσω :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες άκυρη ερώτηση..Όταν ανεβάζω το χειρόφρενο (σε κατηφόρα) και ακούγονται τα φρένα να στριγκλίζουν αλλα το αμάξι ψιλοτσουλάει μπροστά τί σημαίνει? (μιιλάμε μέχρι να βάλω όπισθεν ώστε να παρκάρω) :confused: Eίμαι έτοιμος να το σπάσω :D

Πές το πάλι...διατύπωσε το αλλιώς :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες άκυρη ερώτηση..Όταν ανεβάζω το χειρόφρενο (σε κατηφόρα) και ακούγονται τα φρένα να στριγκλίζουν αλλα το αμάξι ψιλοτσουλάει μπροστά τί σημαίνει? (μιιλάμε μέχρι να βάλω όπισθεν ώστε να παρκάρω) :confused: Eίμαι έτοιμος να το σπάσω :D

Πανε να σε μαζεψει το χειροφρενο.Κανε και ενα ελεγχο τα φρενα σου.

Link to comment
Share on other sites

Άσε μην το ψάχνεις. Έχεις όρεξη να σε λέω ιστορίες?

3 φορές πήγα για ευθυγράμμιση σε super duper ευθυγραμμισα(άρε τεγοπουλε νεα λέξη :D)

και τις 3 φορές το τιμόνι κοιτούσε τα μπαιρια.Απλα Ε Λ Ε Ο Σ....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now