esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μαλλον δεν εχετε δει σαξοραλα με τα αμαξια που λετε γιαυτο τα λετε... ΕΙΔΙΚΑ με το OPC που αναφερθηκε... συνελθετε λιγο... δεν θελω να κοντραρω κανεναν απλα να λεμε πραγματα που ισχυουν

Link to comment
Share on other sites

Νο οφφενσε ρε Billy αλλά πέρα την φαλλικής ικανοποίησης υπάρχει κι άλλος λόγος για να πετάς τα 40έβρα βενζίνης στον κυνηγάς τον κάθε τυχάρπαστο τυρογαλά με καρμπον(άρα) καπό και 18ούρες ζάντες με σήμα το ferrari;;;

Έχεις ένα αμάξι των 40Κ... Τουλάχιστον συμπεριφέρσου του έτσι, ρε παιδί μου πήγαινε το μία λίμνη Τσιβλού, μία Κατάρα...

Θα μου πεις το βράδυ πώς να προλάβεις... Ε μην ξενυχτάς βράδια να είσαι φρέσκος το Σ/Κ!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήτσο, ε εντάξ, με τα S2000 κάνουμε ωράιο παιχνίδι... :D

Πόσο είπαμε γυρνάς Μέγαρα; :D

P.S. έχει Σέρρες prive κατάσταση ο κολλητός με το mx-5 και ένας φίλος με το M3... Αν θες πάμε το Σ/Κ να σου μάθω ότι έχεις RWD κατά βάθος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα φύγω....θα έχουμε όλο τον χειμώνα δικό μας :hehe:

Οπότε πάμε μετά τις 20 στις Σέρρες.. :hehe: και θα δείς πώς δεν έχω RWD...

PS. Δεν έχω χρόνο, έιμαι noobάκι ακόμα :P

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Πόσο είπαμε γυρνάς Μέγαρα; :D

P.S. έχει Σέρρες prive κατάσταση ο κολλητός με το mx-5 και ένας φίλος με το M3... Αν θες πάμε το Σ/Κ να σου μάθω ότι έχεις RWD κατά βάθος

ΓΜΤΟ.

Γιατί άλλαξα λάστιχα?

ΓΙΑΤΙ?:handshake...:handshake...:handshake...:handshake...

Link to comment
Share on other sites

Eεεεε...να ρωτηςω ποσα αλογα ειναι το S3 του Βασιλη??? (Εργοστασιακα)

180 δεν ειναι???

Να ρωτησω και ποσα αλογα ειναι τωρα???

Δεν ασχολουμαι, αλλα αυτο με το S2000 δεν μου καθεται και πολυ..

Χωρις παρεξηγηση..ετσι Βασιλη???

Εχω ενα αρκετα γρηγορο οικογενειακο, ο Α7Ν το ξερει, με αρκετα πανω απο 300 αλογα, (Αλλαγη χαρτογραφησης μονο) και ενα τετοιο με τσιτωσε αρκετα, μερικα χιλιομετρα πριν τον Αγιο Κωνσταντινο Λαμιας..

Ειμουν και λιγο φορτωμενος ...

Link to comment
Share on other sites

260-265 ρε τι 180....Ibiza Cupra πήρε νομίζεις? :hehe:

Εγώ νόμιζα ότι λόγω βάρους το S2000 θα μπορούσε να τον κοντράρει καλά, αλλά αυτά παθαίνεις όταν οι failάδες δεν έχουν ροπή....

Link to comment
Share on other sites

NIKOSE τι αμάξι έχεις ωρέ? Καμια Μ6? :D

265 είναι το δικό μου...ακόμα δεν έχω ακουμπήσει τίποτα... :) όταν μαζέψω κανένα ??? πάλι λέω να πάω να του βάλω πρόγραμμα, εξάτμιση, λίγο μεγαλύτερη τουρμπίνα,μπεκ για μεγαλύτερη παροχή βενζίνης και κάτι άλλα ψιλά που βλέπω πώςβάζουν στα μαμά DTM Audi .

jax Full πρώτο τι εννοείς εκτός απο προγραμμα? Εξάτμιση ?

PS o esdee τελειώνει στρατό σε 3 μήνες και ετοιμάζει ένα S2000 :D :D :D

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

NIKOSE τι αμάξι έχεις ωρέ? Καμια Μ6? :D

265 είναι το δικό μου...ακόμα δεν έχω ακουμπήσει τίποτα... :) όταν μαζέψω κανένα ??? πάλι λέω να πάω να του βάλω πρόγραμμα, εξάτμιση, λίγο μεγαλύτερη τουρμπίνα,μπεκ για μεγαλύτερη παροχή βενζίνης και κάτι άλλα ψιλά που βλέπω πώςβάζουν στα μαμά DTM Audi .

jax Full πρώτο τι εννοείς εκτός απο προγραμμα? Εξάτμιση ?

PS o esdee τελειώνει στρατό σε 3 μήνες και ετοιμάζει ένα S2000 :D :D :D

Full πρωτο σταδιο ειναι εισαγωγη, εξαγωγη, προγραμμα.

Τα 330 που λεω δεν ειναι οριακα, ειναι λιγα για αυτη την τουρμπινα.

Τα καλα φτιαγμενα Leon Cupra στο seatnet.gr παιζουν στα 360+.

Χωρις αλλη τουρμπινα φυσικα, με την μαμα παντα και μετρημενα σε MAHA 3000 dyno.

Απλα για αυτα τα αλογα σιγουρα θα χρειαστεις και I/C προσθετο, εκτος του εργοστασιακου. Το εργοστασιακο ειναι καλο για προγραμμα μονο, αλλα λογω θερμοκρασιων στο Ελλαντα, δεν θα εχεις μεγαλη διαρκεια.

Παντως μονο με καλο προγραμμα παιζεις ανετα στα 310+.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τα 300-330 το μαμά I/C πρέπει να είναι μια χαρά...απο κέι και πάνω διαβάζω πολλούς που λενε πώς δεν είναι επαρκές. Βάζουν όλοι I/C απο Evo 7/8/9 !

Η τουρμπίνα δεν ξέρω πόσο παραπάνω απο 350 αντέχει. Φαντάζομαι όχι πάρα πολύ...και μετά κανένα Mitsubishi τέρας θα βάζουν(δεν το έχω ψάξει μέχρι εκέι) και θα έχει τρελό lag.

Αυτό το maha 3000 το διαβάζω παντού για Σαλόνικα...πρέπει να έχετε κάπου ένα τρελό τύπο που πειράζει πορσικα/seat/audi/skoda...ισχύει ή έιναι σύμπτωση ? :D

Με το ηλεκτρόγκαζο πρέπει να κάνω κάτι γιατί νιώθω 1-1.5sec καθυστέρηση χαλαρά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now