esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Eχει κανεις κανα βιζμα, περιμενω δυο βδομαδες το διπλωμα και δεν μου εχει ερθει ακομα...ξερει κανεις κανεναν απο μεσα?

Ενας ειναι ο γρηγορος τροπος.... ??????

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μόλις γύρισα από Σύρο. ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ. Πολύ ωραίο νησί λέμε. Για όσουσ πάνε Σκιάθο έχω να πω ότι και αυτό είναι φοβερό νησί και οι μαξιλάρες ειδικά με καλή παρέα είναι το κάτι άλλο. Λίγο πιο κάτω έχουν και μια τορπίλη πετρελαιοκίνητη παλιά 400+ άλογα...(αυτό για όσους έχουν S3, S2K...) να τη φέρετε να τη στείλουμε στην ocx...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους....μια και σήμερα για μένα...επιτέλους μετά από 2χρόνια διακοπές....εχω λιώσει....κιόμως είναι μόνο για 2 εβδομάδες....επαγγελματικές υποχρεώσεις δεν μας αφήνουν ποτέ...

και μια βοήθεια όποιος ξέρει κανένα freeware προγραματάκια για να καταγραφει σε txt/word τα folder files/και υποφακέλους και αρχεία ....Ευχαριστώ εκτων προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάλι σε beach party χθες εγώ... :hehe: Όχι ότι το διοργάνωσε συγκεκριμένα καποιος, μεταξύ μας το κάναμε :D

Δυστυχώς τις διακοπούλες μου θα τις κάνω όταν τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη. Στα Rent a Car που είμαι δεν υπάρχει η λέξε άδεια τέτοια εποχή του χρόνου, οπότε αναγκαστικά μετά τις 14 του Σεπτέμβρη ότι κάνω.

Link to comment
Share on other sites

και μια βοήθεια όποιος ξέρει κανένα freeware προγραματάκια για να καταγραφει σε txt/word τα folder files/και υποφακέλους και αρχεία ....Ευχαριστώ εκτων προτέρων.

STG FolderPrint Plus v3.1.1.0

PrintFolder Pro

εχεις πμ;P..

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάλι σε beach party χθες εγώ... :hehe: Όχι ότι το διοργάνωσε συγκεκριμένα καποιος, μεταξύ μας το κάναμε :D

Δυστυχώς τις διακοπούλες μου θα τις κάνω όταν τελειώσει η εξεταστική του Σεπτέμβρη. Στα Rent a Car που είμαι δεν υπάρχει η λέξε άδεια τέτοια εποχή του χρόνου, οπότε αναγκαστικά μετά τις 14 του Σεπτέμβρη ότι κάνω.

Η καλύτερη περίοδος για διακοπές είναι ρε ο σεπτέμβρης τότε γυρνάνε όλοι και αρχίζουν δουλειές ;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ εγω Σεπτεμβρη θα φυγω για Κρητη...Προς το παρον απολαμβανω την Αθηνα με βολτες με την μηχανη,αν κ φετος νομιζω οτι για Αυγουστο μηνα η Αθηνα εχει ακομα πολυ κοσμο,δυστυχως.

Link to comment
Share on other sites

Κρητικοί/ες και διαμένοντες στην Κρήτη,

Αθήνα, 7 Αυγούστου 2009 - Ο ΟΤΕ ενημερώνει ότι, στο πλαίσιο της διαδικασίας ανάπτυξης και αναβάθμισης του δικτύου του, θα εκτελεστούν εργασίες στο δίκτυό του ADSL.

Συγκεκριμένα, την Κυριακή 9 Αυγούστου 2009 μεταξύ 01:30 και 03:00 π.μ. θα πραγματοποιηθούν εργασίες σε κόμβο ADSL του ΟΤΕ, οι οποίες θα επηρεάσουν συνδρομητές στις ακόλουθες περιοχές της Κρήτης: Αγία Μαρίνα, Αλικιανός, Βάμος, Γαλατάς, Γεωργιούπολη, Καλουδιανά, Καλύβες, Κίσαμος, Κουνουπιδιανά, Κύδωνας, Μάλεμε, Μόντι, Νιοχωριό, Παζινός, Σούδα και Τζανακάκης.

Κατά τη διάρκεια των εργασιών θα υπάρξει ολιγόλεπτη διακοπή των υπηρεσιών ADSL.

Ο ΟΤΕ ζητά την κατανόηση των καταναλωτών, ενώ θα καταβάλλει κάθε δυνατή προσπάθεια για την ταχύτερη ολοκλήρωση των εργασιών, που σκοπό έχουν την αναβάθμιση των παρεχομένων υπηρεσιών

Link to comment
Share on other sites

Ναι κ εγω Σεπτεμβρη θα φυγω για Κρητη...Προς το παρον απολαμβανω την Αθηνα με βολτες με την μηχανη,αν κ φετος νομιζω οτι για Αυγουστο μηνα η Αθηνα εχει ακομα πολυ κοσμο,δυστυχως.

Λεφτά δεν υπάρχουν..

Να δούμε ποσο ακόμα θα κρατήσει αυτή η κρίση..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now