esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όταν την έπαιξα εγώ μπροστά σε ολόκληρο θέατρο με το μπουζούκι δεν είχες βγάλει ακόμα σπυράκια στα μούτρα!!! :hehe:

Όταν τελέιωσες σε χειροκροτήσανε? :hehe:

η την ξαναέπαιξες? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe:

Εντάξει είναι όπως του αρέσει του καθενός. Εγώ μπορεί την μια να χορεύω στα μπουζούκια την ευδοκία και την άλλη να ακούω prodigy :P Γενικά ακούω τα πάντα όλα, εκτός από Metal. Metal δεν την μπορώ με την καμία. Ακόμα και κλασική μουσική μου αρέσει, αλλά όχι Metal. Ειδικά η Death Metal.

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO, OOOOOOOOOOO, OYAOYA, OOOOOOOOOOOOOO, OOOOOOOOOOOOOOO, βγάλε το σκασμό μλκ :hehe:

Υπαρχει Metal και metal ρε Ζωρζ. Εσενα απλα δεν σου αρεσουν τα Death/Black φωνητικα, οπως δεν μου αρεσουν κι εμενα (ασε τον χοντρο να λεει οτι θελει :hehe:). Αυτον εδω π.χ.:

εκεινο το πραγμα που λενε ρ-ΕΜΟ, δεν θα μπορουσε να τον αγγιξει ουτε κατα διαννοια. Γι αυτο τους κραζω :hehe:

Το θεμα ειναι οτι υπαρχουν απειρες μπαντες με τρελο ταλεντο, αλλα επειδη εχουν "ξερνο"φωνητικα, κι εγω δεν μπορω να τους ακουσω, ενω θελω. Π.χ.:

http://www.youtube.com/watch?v=TQVrl7wRcNg

Α, και κατι αλλο. Αυτο το "Ακόμα και κλασική μουσική μου αρέσει" ειναι EPIC fail, η κλασικη μουσικη ειναι αιωνες μπροστα σε πολλους τομεις.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην εβδομάδα αλλάζουν οι αγγελίες.

Μόνο απο 50 ποστ και πάνω θα έχουν δικαίωμα τα μέλη να βλέπουν τις αγγελίες.

Στο τρίτο πόστ μαζί με το αρχικό θα κλειδώνει.

Σε λίγο θα μας δείρουν κιόλας επειδή κλειδώσαμε αγγελία ή επειδή δεν επιτρέπουμε πολλά Bump.

Link to comment
Share on other sites

Αντρέα καλή επιτυχία ρει, φάτους όλους :T: (OMG το Saboteur πρέπει να μπει κεντρική, δεν παίζει αυτό :hehe:) Πάστελ καλή δουλειά σ' εσένα. Άντε και θα δεις το γκομενάκι σύντομα :D Καλημέρα σε όλους! :)

Ε ρε είδε κανείς τι έκανε ο pro, τρελός τελείως :confused: Πήγε στο MSI P55 Competition του HWBOT και μισή ώρα πριν τελειώσει ανέβασε fake scores με όνομα hwNOT, στα οποία έκανε λάθος κάποια CPU Multis και bclk επίτηδες (για να φαίνεται ότι cheat-αρε). Το έκανε αυτό λέει για να δείξει ότι ακόμα και σε τόσο σοβαρούς διαγωνισμούς που το έπαθλο είναι $4500, μπορεί κάποιος να κλέψει και να πάρει την πρωτιά! Μάλιστα είπε του richbastard ότι αν ήθελε ανέβαζε τα scores χωρίς το παραμικρό ψεγάδι και έπαιρνε την πρωτιά χωρίς να τον καταλάβει κανείς. Wow, just wow :( Τα score φυσικά κατέβηκαν και ο pro έφαγε ban.

Μέσα στην εβδομάδα αλλάζουν οι αγγελίες.

Μόνο απο 50 ποστ και πάνω θα έχουν δικαίωμα τα μέλη να βλέπουν τις αγγελίες.

Στο τρίτο πόστ μαζί με το αρχικό θα κλειδώνει.

Σε λίγο θα μας δείρουν κιόλας επειδή κλειδώσαμε αγγελία ή επειδή δεν επιτρέπουμε πολλά Bump.

Ε μα. Δεν παλευόταν άλλο η κατάσταση. Up, Up, Up, Up, Up, Up, Up :D

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now