esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

ρε παιδια, σε συστημα ΑΜ2 4850e με nforce 570 τρεχω wprime 1.55 αλλα δεν μου βγαζει τιποτα στη cpu list!!!!

φοβαμαι οτι δεν θα μου το δεχτουν στο hwbot. μηπως πρεπει να βαλω drivers της μητρικης?

εχω τα γνωστα XP sp3

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα:)

EVGA X58 Classified 4 Way just ordered...δεν ειναι διαθεσιμη...μονο κατοπιν παραγγελιας και θα παρει περιπου 10 μερες να ελθη.

EVGA X58 Classified 4 Way (1366, X58) - Motherboards - plaisio.gr

Η εκδοση της συγκεκριμενης μητρικης ειναι μονο η E762 η υπαρχουν και αλλες εκδοσεις?Στο plaisio που ρωτησα δεν μπορεσε κανεις να μου το διευκρινισει...μπορει καποιος να μου πει στα σιγουρα ωστε να μου φερουν την σωστη?

stealth

Link to comment
Share on other sites

Aστα Κιμωνα ... Τα λεγαμε με τον subzero , αλλα στην επαρχια (και ειδικα σε ενα νησι) ... τα πραγματα ειναι παρα πολυ διαφορετικα απο τα δικα μας εδω . Ξηρο παγο παραγγελνουν απο Αθηνα με ενα αστρονομικο συνολικο κοστος ...

Link to comment
Share on other sites

Aστα Κιμωνα ... Τα λεγαμε με τον subzero , αλλα στην επαρχια (και ειδικα σε ενα νησι) ... τα πραγματα ειναι παρα πολυ διαφορετικα απο τα δικα μας εδω . Ξηρο παγο παραγγελνουν απο Αθηνα με ενα αστρονομικο συνολικο κοστος ...

Nαι το ξέρω, έχω ακούσει από τον boton και τον sap ότι είναι ΠΟΛΥ δύσκολο να βρουν έστω πάγο...

Το θέμα είναι πως αν σκοπεύει να παίξει με τον 670 για καλά σκορ (πάνω 6,4-6,5GHz) θέλει οπωσδήποτε άζωτο...

Στα 2V το gorillopot γονατίζει με τους δυο πυρήνες. Μέχρι -183 βαθμούς πάει αλλά κρατάει.

Το F1 ρίχνει πιο κάτω (-189) αλλά δεν κρατάει με ΤΙΠΟΤΑ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now