esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

250km περα δωθε και τελικα ειχε το κινητο της κλειστο με αποτελεσμα να μην κανονισουμε να βγουμε.Υπεροχα και σημερα..:( Και θα επαιζα με παγο διαφορετικα

Link to comment
Share on other sites

250km περα δωθε και τελικα ειχε το κινητο της κλειστο με αποτελεσμα να μην κανονισουμε να βγουμε.Υπεροχα και σημερα..:( Και θα επαιζα με παγο διαφορετικα

αουτς.

Για τι περιοχές μιλάμε Πηγαινε-Έλα?

Link to comment
Share on other sites

250km περα δωθε και τελικα ειχε το κινητο της κλειστο με αποτελεσμα να μην κανονισουμε να βγουμε.Υπεροχα και σημερα..:(

Εχουν δικιο τελικα...σερνει καραβι...:P:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Το καραγκιοζιλίκι ορισμένων δεν έχει όριο... Δεν ξέρω αν του άνοιξαν το σκατοκέφαλο του αγράμματου με τη κάμερα, θα έπρεπε όμως.

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι το πόσο στη τσίτα είναι όλος ο κόσμος. Μια αφορμή περιμένουν όλοι και ξαφνικά ακολουθούν τον όχλο, αυτόν που φωνάζει πιο δυνατά από όλους, ακόμα κι αν αυτά που λέει είναι μαλακίες ολκής... Περίεργοι καιροί και επικίνδυνοι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάλαβα ότι ο κόσμος έχει πάρει τον νόμο στα χερια του και κάνει αυτό που έπρεπε να κάνει η αστυνομία.

Η συμπεριφορά τον μαύρων πάντως ήταν κάτι παραπάνω από ηλίθια..

Αντί να φύγουν χωρίς να πούνε τίποτα τσαμπουκαλεύονται κιόλας..

Άντε να τους μπαγλαρώσουν όλους να τελειώνουμε ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έναν βλάκα της δημοτικής αστυνομίας είδα που αυτοί το μονο που κάνουν είναι να κόβουν κλίση στα αυτοκίνητα/παπάκια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτούς τους γράφεις στα παλιά σου τα παπούτσια. Τους αρπάζεις από το σβέρκο και τους πετάς μεσα στον όχλο και τους λες για να σας δούμε τώρα. Αυτό θέλουν τπτ άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατάλαβα ότι ο κόσμος έχει πάρει τον νόμο στα χερια του και κάνει αυτό που έπρεπε να κάνει η αστυνομία.

Η συμπεριφορά τον μαύρων πάντως ήταν κάτι παραπάνω από ηλίθια..

Αντί να φύγουν χωρίς να πούνε τίποτα τσαμπουκαλεύονται κιόλας..

Άντε να τους μπαγλαρώσουν όλους να τελειώνουμε ..

Και τι φταίνε αυτοί ρε Ιάσωνα;;; Αφού έτσι έμαθαν, έτσι κάνουν... Κάποιος έξυπνος από τον Δήμο έχει φροντίσει να μη αγγίζει κανείς ΑΥΤΟΥΣ τους μικροπωλητές, που είναι χωρίς άδεια, δεν κόβουν αποδείξεις, δεν αποδίδουν ΦΠΑ κτλ... Γιατί αυτός ο έξυπνος είναι στο "payroll" κάποιου άλλου, πιο έξυπνου και πιο μεγάλου...

Όταν αυτοί οι "μαύροι" που λες εσύ, δουν ότι κάποιος φασίστας/ακροδεξιός/αγράμματος/αργόσχολος/άεργος τους απειλεί και τους διώχνει άκομψα από το πόστο τους θα αντιδράσουν...

Όπως θα αντιδρούσες και εσύ, εγώ, όλοι μας...

Ας πάει λοιπόν ο φασίστας/ακροδεξιός/αγράμματος/αργόσχολος/άεργος να κυνηγήσει τους "έξυπνους" και όχι τους "μαύρους"... Η πλάκα είναι πως αν o φασίστας/ακροδεξιός/αγράμματος/αργόσχολος/άεργος τη ψάξει και απειλήσει τα "κεφάλια" θα καταφέρει να κερδίσει μια θέση στο "payroll"... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω ότι είναι απαράδεκτο αυτό που έκαναν αλλα ρε συ Κίμωνα σκέψου και το εξής.

Κάθε μέρα στην Ερμού,στη ομόνοια και όπου μπορείς να φανταστείς υπάρχουν ορδές μεταναστών με ότι προϊόν μπορείς να φανταστείς.Τα μαγαζιά έχουνε φτάσει στα όρια τους αφού όλο αυτό το παρεμπόριο έχει ανθήσει και η απόγνωση έχει φτάσει στο ζενίθ.

Πέρασα το παρα προηγούμενο σάββτο απο την ερμού και απο την αρχή της μέχρι το τέλος παντού δεξιά και αριστερά υπήρχαν ενώ η αστυνομία γύριζε ανέμελη.

Δυστυχώς τίποτα δεν δουλέυει σωστά.Πέφτουνε τα πρόστιμα βροχή στα μαγαζιά για μικροπράγματα ενώ όλοι αυτοί οι παρέμποροι πλουτίζουν.....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now