esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Here you go:

Nokia X3-02 Touch & Type Petrol Blue - Κινητά τηλέφωνα - plaisio.gr

Barf, ούτε εγώ έχω και μάλλον θα πρέπει να αλλάξω γραφείο για να χωρέσουν 3! Μέσα στην εβδομάδα θα πάρω μέτρα, ώστε να δω αν με παίρνει ένα γραφείο που είδα χθές στα ΙΚΕΑ και να αναδιαμορφώσω ξανά το χώρο μου.

Link to comment
Share on other sites

Barf, ούτε εγώ έχω και μάλλον θα πρέπει να αλλάξω γραφείο για να χωρέσουν 3! Μέσα στην εβδομάδα θα πάρω μέτρα, ώστε να δω αν με παίρνει ένα γραφείο που είδα χθές στα ΙΚΕΑ και να αναδιαμορφώσω ξανά το χώρο μου.

εγω εχω το GALANT και ενω θα χωρουσαν αν δεν ειχα τιποτα επανω στο γραφειο, δεν γινεται. γιατι εχω 5 ηχεια + controller base, το dimas, πληκτρολογιο/ποντικι, και μια 24αρα....

και ειναι λιγο περιορισμενα...

τωρα, αν δεν ειχα τον dimas και ειχα πυργο κανονικο, στο πατωμα η κατι.... ΙΣΩΣ χωραγανε... αλλα και εγω θελω να ειμαι ανετος... να μην ειμαι μεσα στης οθονες.

θελω λιγη απλα!

Link to comment
Share on other sites

Με 2 galant θα την βολέψεις λογικά, ε? Αν έχεις χώρο στο δωμάτιο.

Αυτή τη στιγμή έχω ένα γραφείο που είναι στην ευθεία 2.00 m, αλλά είναι 80αρι και δε βολεύει για τόσες οθόνες με την καμία. Αν μπορούσα να στήσω τη γωνία όπως είχα στο παλιό σπίτι θα ήταν τέλεια, ωστόσο δεν υπάρχει τέτοιο περιθώριο + συν ότι έχω και 3 βιβλιοθήκες τίγκα στα βιβλία.

Link to comment
Share on other sites

Ξερετε αν καποιος εκδοτικος οικος εχει μεταφρασει-εκδοσει εδω στην Ελλαδα την βοιογραφια του Steve Jobs ή να προτιμισω το Amazon?

Καλημερα Μπαμπινο!!!

Παπασωτηρίου μεταφρασμένο @ 19.9?.

Εγώ το δικό μου το πήρα από το amazon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now