esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες....

Πήγα για ακτινογραφία στο ΝΙΜΙΤΣ σήμερα...τραγικά τα πράγματα.

Ένιωσα σαν να ζώ στον Μεσσαίωνα.

Νούμερα απο εδώ, νούμερα απο εκέι, νούμερα για μια υπογραφή... FFS

noumera ΠανΤού xD

ΤΕΛΟΣ Vazil πια με νοσοκομεία :P

Τώρα άραξε :D

Link to comment
Share on other sites

Νταξ' ρε ήταν το πρώτο πράγμα που έγραψα μόλις ξύπνησα. Ομολογώ ήταν λίγο μλκια :hehe:

edit: Μπορείς σας παρακαλώ κάποιος να ξαναφτιάξει το ρολόι γιατί μου δείχνει 2 ώρες μπροστά?!!!! Έκανα Log out αλλά τα ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Χθές βράδυ (after 1.30) 40 λεπτά με 120 ΚΜ/h ο κινητήρας αδυνατούσε να ζεσταθεί στα όρια της κανονικής λειτουργίας του. Είχε μπόλικο κρύο...αλλά εγώ κλασσικά με κοντομάνικο! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χθές βράδυ (after 1.30) 40 λεπτά με 120 ΚΜ/h ο κινητήρας αδυνατούσε να ζεσταθεί στα όρια της κανονικής λειτουργίας του. Είχε μπόλικο κρύο...αλλά εγώ κλασσικά με κοντομάνικο! :hehe:

Ε άμα πήγες κατευθείαν στα 120 απ την ώρα που το έβαλες μπροστά λογικό είναι.

Link to comment
Share on other sites

Χθές βράδυ (after 1.30) 40 λεπτά με 120 ΚΜ/h ο κινητήρας αδυνατούσε να ζεσταθεί στα όρια της κανονικής λειτουργίας του. Είχε μπόλικο κρύο...αλλά εγώ κλασσικά με κοντομάνικο! :hehe:

Άμα δεν έχεις φούτερ, πες στον pastalidi να σου χαρίσει κανένα!

Nike μονο !

Link to comment
Share on other sites

Το άφησα 2-3 λεπτά ακίνητο με 2-3 χιλιάδες στροφές, πήγαινε με 50 μετά για κανα 20 λεπτο μέσα σε στενά και μετά βγήκα Κηφισσίας.

Άμα δεν έχεις φούτερ, πες στον pastalidi να σου χαρίσει κανένα!

Nike μονο !

Είμαι παιδί της Adidas!

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει 40 λεπτά να μην είχε ζεσταθεί ακόμα και αν ήταν παρκαρισμένο.

Δεν είπα δεν είχε ζεσταθεί καθόλου, αλλά δεν είχε φτάσει στα κανονικά του. Νομίζω είναι 90C. Τέσπα, το είχαμε ξαναπάθει όταν πηγαίναμε για πολωνία και ενώ ήταν εθνική επειδή η εξωτερική θερμοκρασία έπεσε απότομα από τα +10 σε -4, ο κινητήρας πάγωσε. Όλα αυτά με χρήση καλοριφέρ μέσα στην καμπίνα. Βλέπεις το αμάξι δεν είναι και καινούριο, τα έχει τα χρονάκια του, τα χιλιομετράκια του (πάνω από 350.000 KM).

Link to comment
Share on other sites

Λάδια και κινητήρας δεν είναι άμεσα δεμένα σε ένα κύκλωμα ρε gor? Αν κρυώνει το λάδι, σημαίνει πως και τα ποσά που εκλύει ο κινητήρας είναι άμεσα μικρότερα, άρα η θερμότητα είτε δεν παράγεται με τον ίδιο ρυθμό, είτε καταναλώνεται άμεσα κάπου αλλού.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! δεν ξερω τι λετε εσεις για κρυο εμεις παντως κουνιομαστε εδω κανονικα!!!:P crio τοσο πολυ παντως δεν εχουμε!!!:P:p:hehe:

Ρε φίλε χθες το βράδυ όταν έγινε ο σεισμός (03:30 περίπου) εγώ διάβαζα πάντως. Μπήκα κάτω από το τραπέζι με ένα τσιγάρο μαζί αλλά κράτησε πολύ λίγο τελικά οπότε δεν χρειάστηκε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now