esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

3+ βάλε χρόνια σίγουρα.

Εδώ πιάνει κουβέντα με όλες τις σερβιτόρες, αν και τον γραφουν όλες και κάνει τον καραγκιόζη για να τον προσέξουν :hehe:

Πες Βασίλη

Edited by Jason
Link to comment
Share on other sites

Εδώ πιάνει κουβέντα με όλες τις σερβιτόρες, αν και τον γραφουν όλες και κάνει τον καραγκιόζη για να τον προσέξουν :hehe:

7nTnr.png

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν κερνάνε την παρέα του ποτέ και την κερνάνε μόλις φεύγει!!! Όταν του λέω εγώ είμαι με τον Σόφο στο τάδε μέρος και μας κερνάνε δεν μπορεί να καταλάβει τι του λέμε. 2 φορές κιόλας!!

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πώς κάνει τον καραγκιώζη για να τον προσέξουν.

Εχθές για να πάρει ενα χαμόγελο απο την Evah φορουσε μέσα στο μαγαζί κουκούλα και

γυαλιά ηλίου και μας έκανε ρεζίλι! Και μετά επειδή έπιασε, το έκανε συνέχεια....σαν παιδάκι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ωραια ειναι η κιουμπιτεκ, αλλα δεν τα πουλανε πουθενα εδω...

το πηρα το κουτακι.... τι σκεφτομαι... δεν ξερω... ουτε καν συστημα να μπει μεσα δεν εχω! λολ...

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω Τσάγκο ακους? Με πήρε σπίτι ο Πασταρχίδης, δεν είπε ούτε γειά και ξεκίνησε με το γνωστό μουρτζούκο ύφος του να μου λέει:

Ποιος σας κέρασε?

Αποκλείεται επειδή γέλαγες όταν το έλεγες.

Και εμένα με έχουν κεράσει και 2 και 3 φορές καφέδες σε παρέα με 6-7 άτομα.

Δεν πάιζει να σας κέρασαν. Και ακόμα πιο πολύ δεν πάζει να σας το έιπε η Evah(μου :hehe: )

Λοιπόν, αμούστακε μετριομουστακαλή και γνωστέ μου Πασταφαρίδη, ήρθε η Evah(μου:hehe:) και μας έιπε κερασμένες απο το μαγαζί άλλη μια γύρα μπύρες! Το άνωθεν το απολάυσαμε εγώ ο Asta και ο Jason και έγινε (μετρημένα με χρονόμετρο TagHeuer απο αγώνες Formula 1 :hehe: ) σε 2 λεπτά με το που φύγατε!

Δεν ξέρω αν σημάινει κάτι αυτό (μάλλον ναι) και εάν δεν με πιστέυεις ρώτα τον Asta και τον Jason να δείς τι άλλο ειπώθηκε και ποιος πέιραζε τα μανίκια μου και την φατσούλα μου και επίσης μου έστειλε και φιλάκια....για το σπίτι :hehe: Jason πές!

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now