esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

1 για την εγγραφη και ένα για να γραφεις? :P

Αφού λέει πιο πάνω ότι έδωσε ένα!

Ρε να σου δώσω το δικό μου acount να τελειώνουμε ?:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες! Επιτέλους μπορώ να γράψω στο XS! :D Το μεσημεράκι που θα γυρίσω από την δουλειά θα κάτσω να μαζέψω το worklog να το ανεβάσω και εκεί!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!

στο Bit-Tech ανεβασε το, αλλα σιγα σιγα, σαν να το κανεις κανονικα, για να το δουν πιθανοι χορηγοι!

Ακυρο η ιδεα για της καρτες ρε γμτ... θα βαρυνει πολυ, και φοβαμαι τα pci lanes

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελείωσα με το XS και το ανέβασα όλο μαζί αλλά όχι κουκουρουκου.. τα βήματα ένα ένα με την σειρά που όντως έγιναν.. Λες να το ανεβάσω και στο Bit-Tech?

Τι ήθελες να κάνεις ρε Mike? Δεν υπάρχει η δυνατότητα να το κάνεις με 0.6 ή 0.8 αλουμίνιο? Γιατί πρέπει να είναι τόσο χοντρό?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελείωσα με το XS και το ανέβασα όλο μαζί αλλά όχι κουκουρουκου.. τα βήματα ένα ένα με την σειρά που όντως έγιναν.. Λες να το ανεβάσω και στο Bit-Tech?

Ναι ρε.... Bit-Tech εχει full κινηση, και πολλοι χορηγοι μπαινουν να δουν τι παιζει, απο project κτλ... αξιζει.

Τι ήθελες να κάνεις ρε Mike? Δεν υπάρχει η δυνατότητα να το κάνεις με 0.6 ή 0.8 αλουμίνιο? Γιατί πρέπει να είναι τόσο χοντρό?

Θα δεις την κατασκευει για το ρεσερβοιρ το σουκου, και θα μπορεσω να σου πω. Δεν το εχω με τα λογια,

Και πιο λεπτο να ηταν, παλι το ιδιο θα ζυγιζε... γιατ θα επρεπε να βαλω απλα περισοτερα κομματια...

Link to comment
Share on other sites

What? Τι λέγαμε?

Έχουμε λίγο δουλίτσα ωρε! Να ανεβάσουμε το PR απο το OMG και κάτι άλλα :)

2 ώρες μακρυά θα είμαστε και έτσι θα σου λέω :P

ωραία κανονίστε το απόγευμα μην σας χέσω ...

Link to comment
Share on other sites

What? Τι λέγαμε?

Έχουμε λίγο δουλίτσα ωρε! Να ανεβάσουμε το PR απο το OMG και κάτι άλλα :)

αυτα τα άλλα ειναι να μου στείλεις τα βιδάκια και ενα μπλουζάκι απο το OMG που μου χρωστάς :P:suck:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now