esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ήμουν σίγουρος.. δεν μπορείς να κάνεις κάτι για εμάς? Θα είμαστε μικρή τάξη! :D

μου ζητάς να μοιραστώ ένα σουβλάκι σε περίοδο κατοχής?

Link to comment
Share on other sites

Είπες κάτι άλλο?

Προφανώς και είπα κάτι άλλο.

Εγω μιλάω γενικότερα, ενώ εσύ το εξειδίκευσες στον εαυτό σου δίχως λόγο κι αφορμή.

Αν ήθελα να πω ότι δεν με νοιάζει τι λες Σάκη, θα σου έγραφα απλά "στα τέτοια μου τι λες και σκέφτεσαι εσύ Σάκη".

Αυτό βεβαίως δεν αποκλείει το ότι αν μου πεί ο Γιάννης ή ο Ιάσωνας ( λέμε κάποια ονόματα, παραδείγματως χάρη ) μπορεί άνετα να το γράψω στα @@ μου.

Φίλοι εδώ είμαστε όλοι, αλλά διαφορετικά επίπεδα φιλίας, κατανόησης, και εκτίμησης με τον καθένα.

Για να στο κάνω πιο λιανά, αν μου πεί ο Πάστελ "ρε μ----- όταν πας σε καφετέρια κάνεις αυτή την μ------" το πιο πιθανό είναι να τον συνδέσω με Κάιρο.

Αν αντίθετα το έλεγε αυτό ή παρόμοιο ο Χρήστος Άκολος ( Crio ) θα το λάμβανα υπόψιν, κ.ο.κ.

Μην διανοηθείς να συμπεράνεις από αυτό το post ότι εννοώ ότι εσένα φίλε μου Σάκη σε γράφω θα σε βρίσω :D

Edited by Astalavista
Πιπέρι
Link to comment
Share on other sites

μου ζητάς να μοιραστώ ένα σουβλάκι σε περίοδο κατοχής?

Ε.. όχι και να το μοιραστείς.. μπορείς όμως να βγάλεις τις πατάτες και να μας τις δώσεις :D

Link to comment
Share on other sites

Για να στο κάνω πιο λιανά, αν μου πεί ο Πάστελ "ρε μ----- όταν πας σε καφετέρια κάνεις αυτή την μ------" το πιο πιθανό είναι να τον συνδέσω με Κάιρο.

:hehe::hehe::hehe:

Εγω σε συνδεω με Μαιαμι!

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

@@ άμα έτσι έιναι οι γίγαντες...τύφλα να έχουν οι αληθινοι!

Θα γίνω όμως, υπόσχομαι! Πίνω όλο μου το γάλα (και η μάνα μου μου λέει

πως μπορει να ψηλώσω μέχρι τα 40 μου :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now