esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

χαχαχα..

PinwmpireS για χόρτα θα πάμε η για ληστεία?χαχαχα

Μα Γιώργο με τα λευτά που θα πάρουμε απο την τράπεζα θα δεντροφυτέψομε κανένα κλαδάκι όχι τίποτα το τρομερό ..2-3 χιλιάδες στερέματα καθαρό..Η ληστεία θα είναι για τα ψιλά..έχω σχέδιο!!

αν θέλετε κανένα χεράκι, έρχομαι και εγώ μαζί!

edit τα ψιλά με ενδιαφέρουν..

Edited by p_under
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και πιο εύκολοι τρόποι Νίκο :hehe:

[media]http://www.youtube.com/watch?v=9wEztoBd24s[/media]

Σαταναααααα!!!!Είχες δεν είχες μας κόλασες πάλι!

αν θέλετε κανένα χεράκι, έρχομαι και εγώ μαζί!

edit τα ψηλά με ενδιαφέρουν..

Εσύ κάνεις "παπάδες" αν θέλεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα σας πώ κάτι αλλά μην με κοροιδέψετε!

Έβαλα για πρώτη μου φορά SSD που το χρησιμοποιώ κανονικά και όχι για κάτι συγκεκριμένο

και έχω χάσει την μπάλα με το πόσο γρήγορα γίνονται όλα :hehe:

Ειδικά οι εγκαταστάσεις μου φαίνεται σαν να είναι χαλασμένες όλες :P

Μετάβαση απο Raptor 74άρηδες :hehe:

Τραγικός είμαι ο ξέρω...άλλα μέχρι τώρα δεν είχα βάλει :P

Link to comment
Share on other sites

και στα δύο drives win7 είχα, καθαρή εγκατάσταση έκανα και τα νούμερα είναι πολύ οκ για amd thuban - 990fx αλλά η αίσθηση δεν "ανέβηκε"

edit νόμιζα ότι λες για μένα!

Link to comment
Share on other sites

VenisK ρε φίλε.. άλλο να σε μαγκώσουν με το καλασνικοφ και άλλο με το διαφημιστικό μαχαίρι της Hellmans!

Γιατί ΠΟΙΟΣ θα βρεί τα @@ να μας μαγκώσει άμα κρατάμε απο ένα καλάσνικοφ και 200 σφαίρες? βρε σουρωτήρια όλα! χαχαχα

εγώ έκανα αναβάθμιση από intel 40gb σε vertex 4 128gb και διαφορά στην καθημερινότητα δεν είδα

Σε αποσυμπιέσεις και instals δεν είδες διαφορά? τότε φταίνε τα 40gb που δεν χωρούσαν τίποτα μέσα..πως να αποσυμπιέσεις μια ταινία 12gb στον 40ρη για να καταλάβεις πόσο ποιο γρήγορος είναι ο vertex..

GoriLLakoS μεγειά! αθάνατοι raptors είχα 2 36ρηδες σε raid 0 απο το 2004 μέχρι το 2008!

Link to comment
Share on other sites

και στα δύο drives win7 είχα, καθαρή εγκατάσταση έκανα και τα νούμερα είναι πολύ οκ για amd thuban - 990fx αλλά η αίσθηση δεν "ανέβηκε"

Πρέπει να "ιδρώσεις" λίγο το σύστημα για να δεις διαφορές, ξεκίνα batch conversions φωτογραφιών, 2-3 παράλληλα installs, άνοιξε 1-2 hd videos στον vlc κτλπ γενικά δώσε δουλειά στον V4 για να φορτώνει τον Thuban και τον IMC του, σε ένα busy σύστημα θα καταλάβεις τα πραγματικά κυβικά του και όχι σε single εφαρμογές και συνθετικά benches.

Link to comment
Share on other sites

τουλαχιστον ειναι ωραιες μπιτσιζ

Για την γυαλουμπάτη θα διαφωνήσω παρότι δεν υπάρχει "ολοκληρομένη εικόνα" του προϊόντως.

Για την ξανθιά... well... φάτσα δίχως 50 κιλά makeup δεν ξέρω τι θα λέει ( πιθανότατα όχι και πολλά :P ) αλλά από την άλλη φαίνεται και λιλιπούτια... 1.55μ με 20ποντο τακούνι ? :D

Περί ήθους, χαρακτήρα, κλπ μάμα τα με κεφαλαία γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Ε καλά υπερβάλλω, σε service packs πάντα έκανα φρέσκο install. Απο τότε που πέρασα όμως σε ESXi και Virtual Machines στο 2ο pc πλέον τελείωσε και το disk imaging, όλα τα "box" μου είναι virtualized σε έναν 1tb δίσκο, ασφαλή, hardware agnostic και future proofed.

Link to comment
Share on other sites

Για την γυαλουμπάτη θα διαφωνήσω παρότι δεν υπάρχει "ολοκληρομένη εικόνα" του προϊόντως.

Για την ξανθιά... well... φάτσα δίχως 50 κιλά makeup δεν ξέρω τι θα λέει ( πιθανότατα όχι και πολλά :P ) αλλά από την άλλη φαίνεται και λιλιπούτια... 1.55μ με 20ποντο τακούνι ? :D

Περί ήθους, χαρακτήρα, κλπ μάμα τα με κεφαλαία γράμματα.

για το τελευταιο συμφωνω και επαυξανω

το ξανθο το ριχνεις λιγο.πιο ψιλη πρεπει να ναι οσο για την φατσα δεν νομιζω να χαλαει και πολυ και την δουλεια της μια χαρα την κανει ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now