esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ει καλημέρα!

Έχω πιεί από τις 8 2 red bull, 1 espresso και τώρα ένα φραπέ και ειλικρινά δεν μπορώ να κάτσω στην θέση μου :hehe:

Ήσουν που ήσουν, αποτελειώθηκες !:time:...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σίγουρα να γελάσουμε με την κάθε μ@λ..@ του κάθε "μάγκα" αλλά οκ μέχρι ένα σημείο. Άλλο να μπω να γράψω "Παιδιά αυτά πουλάω τόσο τα κοστολογώ αν θέλετε οκ" Και άλλο να προσπαθώ να σε πείσω ότι είσαι χαζός αν δεν τα πάρεις στην αστρονομική τιμή που μου κ@υλωσ3...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, ο καθένας έχει δικαίωμα να βάλει ότι τιμή θέλει στην αγγελία του, δεν είναι κανένας υποχρεωμένος να το αγοράσει, μπορεί να του αναφέρει ότι ξέρεις φίλε η τιμή σου είναι εξωπραγματική.Ως εκεί, τώρα άμα το συνεχίσει,απλά παρακολουθείς και γελάς με αυτά που λέει όπως την προκειμενη περίπτωση :)

Αυτά :P

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερεςςςς....

-8 Αυτη τη στιγμη εξω...

Μιλαμε δεν παιζονται... ολα τα αμαξια φορανε φυσικα χιονολαστιχα και πηγαινουν τον κωλο τους... Σκαρφαλωνουν σε παγοβουνα και δεν νιωθουν τιποτα... :hehe:

Σε κανα 45 λεπτο την κανουμε για την CyberArena οπου απο οτι φαινεται θα το σηκωσω το Livestream :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και σε όλες! :D

Ουφ, εχθές πήγα βόλτα καπάκι από δουλειά και το πρωί ξύπνησα στο σπίτι που πήγα εχθές σε έναν καναπέ! Μου είπαν ότι μέχρι τις 3 ροχάλιζα και παραμιλούσα και γι'αυτό μου αφήσανε το τζάκι αναμένο! :D

Καιρό έιχα να κοιμηθώ 12ώρο αλλά νομίζω στάνιαρα :D

Αφιερωμένο τραγουδάκι :D

[media]http://www.youtube.com/watch?v=BHBWlJg4uGY[/media]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now