esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Capacitive οθόνες. ΤΡΕΛΟ FAIL. Χίλιες φορές μια καλή resistive. Στο Toshiba (G900) βάραγες με το pen τετράφωνο διαστάσεων 1Χ1 χιλιοστό με ακρίβεια. Μπορεί στις capacitive να υπάρχει η δυνατότητα να παίξεις πιάνο, αλλά ρε μαμώτο ένα κλικ θέλεις να κάνεις και σου σπάει τα νεύρα. Στην resistive handwriting? Εύκολο. Στην capacitive? Το άλλο με τον Τοτό το ξέρεις? Για αυτό πουλάει το Note....

Link to comment
Share on other sites

On the other hand, εγω έφαγα γίγαντες, γαυρο σκορδάτο, φέτα-πατάτες, σαλάτα, μπιφτεκι, λουκάνικο, παϊδακια και παγωτάκι για γλυκο και επειδή είχα μια λιγούρα τώρα πήρα και ένα club και έφαγα! Δεν έφαγα τις πατάτες όμως..!

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι γίγαντες κάνουν πόλεμο στο στομάχι μου! Δεν έχω ξαναμυρίσει τέτοιο πράγμα.. Κάτι σαν το Υγρό Πυρ σκέψου! :D

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι οι γίγαντες κάνουν πόλεμο στο στομάχι μου! Δεν έχω ξαναμυρίσει τέτοιο πράγμα..

μακρυά απο φλόγα όταν εξαερώνεις γιατι θα γίνει φλογοβόλο:hehe::hehe::evil:

Link to comment
Share on other sites

Μπυροκοιλια, γιατι μου την λες ρα? Να σου δωσω μια μερα τους γιους μου να δω για ποιον ειναι η ζωη!:hehe: ασε να παρω μια ανασα, μια φορα στα 3 χρονια εχει εκτος εδρας! Καλησπερες απο Βέροια! !!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! :D

Ανέστη δεν στην λέω ρε :D Όσο για τα παιδιά σου, αν θέλεις αναλαμβάνω φύλαξη. Μην με βλέπεις έτσι.. με τα παιδιά έχω τον τροπο μου! Όποτε θες 3ημερακι παίρνε με τηλέφωνο! :D

Stam καλώς ήρθες ρει! :D Σάββατο θα έχουμε θέμα σπιτι μου, αν γούσταρεις έλα! Θα είναι και ο φίλος σου ο Νορδ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now