esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

μην είστε τόσο εριστικοί ρε σεις! Καλός ο φανατισμός ως ένα όριο. . .

Και που ξέρεις εσύ αν φανατιζόμαστε ή αν κάνουμε πλάκα βρε p_under???? Πες και εσύ κάτι για την nvidia να σπάσουμε πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε είναι εμφανές ότι κάνετε πλάκα αλλά σας διαβάζει κόσμος που δεν σαν ξέρει και πιθανώς θα σας παρεξηγήσει! Τι να πω για την Nvidia? Με έχεις για AMDά? :)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ναι..μόνο ένας amdas θα αντιδρούσε έτσι :hehe: Πλάκα κάνω...

Όποιος δεν καταλαβαίνει την πλακά τι να του κάνω εγώ? να γράφω υπότιτλους? στο offtopic είμαστε κ γράφουμε offtopic πράγματα :hehe:

Τσαπου 780 λέμε @John-X @antonis

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε είναι εμφανές ότι κάνετε πλάκα αλλά σας διαβάζει κόσμος που δεν σαν ξέρει και πιθανώς θα σας παρεξηγήσει! Τι να πω για την Nvidia? Με έχεις για AMDά? :)

Yeap :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το γεγονός ότι έχω AMD και συγκεκριμένα Trinity οφείλεται στο ότι ήταν μια αρκετά οικονομική all around πλατφόρμα, με καλύτερες επιδόσεις στην GPU από την αντίστοιχη Intel στα ίδια χρήματα και επίσης στην συμβατότητας της Thermalright True Copper που είχα πληρώσει 90 ευρώ όταν βγήκε. Είχα Intel Q6600 και μετάνιωσα που τον πούλησα για έναν Thuban 1090T.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ναι..μόνο ένας amdas θα αντιδρούσε έτσι :hehe: Πλάκα κάνω...

Όποιος δεν καταλαβαίνει την πλακά τι να του κάνω εγώ? να γράφω υπότιτλους? στο offtopic είμαστε κ γράφουμε offtopic πράγματα :hehe:

Τσαπου 780 λέμε @John-X @antonis

Πως πάει η εκκλησία της nVidia που φτιαχνεις στα χανιά?

Άκουσα πως οι παπάδες θα φοράνε λαχανί ράσα και τα χαλιά θα λένε AMD :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πως πάει η εκκλησία της nVidia που φτιαχνεις στα χανιά?

Άκουσα πως οι παπάδες θα φοράνε λαχανί ράσα και τα χαλιά θα λένε AMD

Δεν είναι πολύ μεγάλη ακόμα σκέφτομαι να βάλω θεμέλια κάτι πλαστικά κουτάκια που έχω στο μυαλό αλλά μάλλον θα πέσει εύκολα :hehe:;

Άπιστε θωμά!!!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

το γεγονός ότι έχω AMD και συγκεκριμένα Trinity οφείλεται στο ότι ήταν μια αρκετά οικονομική all around πλατφόρμα, με καλύτερες επιδόσεις στην GPU από την αντίστοιχη Intel στα ίδια χρήματα και επίσης στην συμβατότητας της Thermalright True Copper που είχα πληρώσει 90 ευρώ όταν βγήκε. Είχα Intel Q6600 και μετάνιωσα που τον πούλησα για έναν Thuban 1090T.

Mονο ενας amdas θα εδινε εναν legendary Q6600 για να παει να παρει εναν thaliban 1090t :hehe::P.......im spying on you.........βλεπω τα likes σου που πανε και τι υποστηριζεις ;P..;P..;P..;P.. me and venisk ειμαστε bounty amdαδες hunters :hehe:

Link to comment
Share on other sites

me and venisk ειμαστε bounty amdαδες hunters

hunters haters πες το όπως θες...τι να κυνηγήσουμε ρε με δουλεύεις? Κοιτάζω το καθρέφτη μου και δεν βλέπω τίποτα πίσω!!! Άντε να ανάψουμε λίγο τα αίματα...

Mονο ενας amdas θα εδινε εναν legendary Q6600 για να παει να παρει εναν thaliban 1090t

Ρε [MENTION=1120]p_under[/MENTION] σοβάρα τώρα?

:hehe: Καλημέρα σας!!!

Link to comment
Share on other sites

hunters haters πες το όπως θες...τι να κυνηγήσουμε ρε με δουλεύεις? Κοιτάζω το καθρέφτη μου και δεν βλέπω τίποτα πίσω!!! Άντε να ανάψουμε λίγο τα αίματα...

Ρε [MENTION=1120]p_under[/MENTION] σοβάρα τώρα?

:hehe: Καλημέρα σας!!!

ήθελα και εγώ σαν παιδί να δοκιμάσω ρε συ! :P

Link to comment
Share on other sites

ήθελα και εγώ σαν παιδί να δοκιμάσω ρε συ!

Είδες τι έκανες ελπίζω τώρα να έμαθες....:hehe:

venisk ! ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ ΡΕ ΚΑΘΑΡΜΑ ΜΟΝΟ AMD ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ!

ΑΜ5+ FTW

ΓΑΥΡΟΣ ΚΑΙ AMDAS ΔΕΝ ΘΑ ΓΊΝΕΙ Π-Ο-Τ-Ε!!!!!!!!!!! Επίσης δεν θα αγοράσει ποτέ γερμανικό αυτοκίνητο...:hehe:

ΜΟΝΟ INTEL ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!! καλά για τις κάρτες ότι με συμφέρει..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now