esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αν έχεις το ίδιο πρόβλημα σε σταθερό και laptop τότε κάτι παίζει με το cd. Εγώ (μαζί με την apple :hehe:) έχω καταργήσει τα DVD drives από καιρό και "παίζω" με USB! Σπάνια να το χρησιμοποιήσω, μόνο για κανένα game.

Μα ξαναδοκίμασα να γράψω άλλο cd Και πάλι τα ίδια..θα δοκιμάσω με το φλασάκι να τελειώνει η υπόθεση :)

Link to comment
Share on other sites

i dont know for sure :P

Αναγράφει αυτά από κάτω.

Giveaway: We've got 10 Kaspersky Internet Security 2014 licenses, worth $59.95 each, up for grabs. Within the next 48 hours, simply enter your details and the system will pick 10 winners at random. You will be notified if you have won and we'll print the results here within 48 hours.

How to Enter: Login (create an account if you do not have an account), click "Enter Ballot" to enter!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα :)

Νέο πρόγραμμα σπουδών και @@@@@@...

Προ στο διαδίκτυο

Προγραμματισμός Ι

Κατανεμημένα

Σχεδίαση δικτύων

Πληροφοριακά συστήματα

Ακολουθιακά

Αριθμητική Ι

Προγραμματισμός ΙΙ

Μεταγλωτιστές

Να το φετινό εξάμηνο..όλα εργαστήρια τα πάνω..από εκεί που θα είχα τα μισά τώρα έχω όλα τα παραπάνω.

Τι κάνουμε όλοι καλά?

Edited by THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε κλίση για κράνος απο το 2009 ( 500 μέτρα απο το σπιτι με γράψανε ) την οποία και είχα σβήσει :hehe:

α ρε γαμοκρατος αμα είναι να πάρεις λεφτά ολα τα βρίσκεις αμα ειναι να δώσεις κάνεις χρόνια .

ένα επίδομα αναπηρίας είναι να πάρω εδώ και 2 χρόνια και ακόμα τίποτα

θα σωθεί το κράτος αν μου πάρει τα 350 και δεν μου δώσει το επίδομα . αντε και στο διάολο βλάκες

συγνώμη αλλά δεν αντέχω άλλο με αυτην την κωλοχώρα

Link to comment
Share on other sites

καλο και ελαφρυ free antivirus για ελαφρια χρηση και κανα κατεβασμα ταινιαουλας σε w7 εχουμε αλανια?

Καλό και free δεν υπάρχει καλό ελαφρύ υπάρχει :) θα σου στείλω pm!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now