esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

To swift το 1.6άρι καίει αρκετά. Κανένα fiesta (ωραίο τσούλημα) ή yaris (καλές αξιοπιστίες) ~1.4άρι με τριψήφια χιλιάδες χιλιόμετρα και γρέσκοαλλαγμένο συμπλέκτη, να το κακοποιείς και να μην σε μέλλει.

Και είναι και τόσο τερματισμένες οι τιμές τους, που ότι είναι να χάσουν από μεταπολιτική, το έχουν χάσει.

Link to comment
Share on other sites

Τι 16 ρει - αν χωθείς για καινούργιο θα θέλεις και τι τάδε ζάντες και το δείνα τιμόνι και δερμάτινους καθρέφτες :hehe: Δεν ξέρεις πως είναι αυτά...

Αλλά εμένα δεν με ψήνει γενικά το Α1 οπότε με λες και biased.

Link to comment
Share on other sites

Τι 16 ρει - αν χωθείς για καινούργιο θα θέλεις και τι τάδε ζάντες και το δείνα τιμόνι και δερμάτινους καθρέφτες :hehe: Δεν ξέρεις πως είναι αυτά...

Αλλά εμένα δεν με ψήνει το Α1 οπότε με λες και biased.

Ρε σε λέω είναι το A1 με S-Line πακέτο και όλα τα extra αλλά θέλουν να το σκοτώσουν πριν τελειώσει ο χρόνος

και απο 20.500 όπως έιναι το δίνουν 16.800.

Αργότερα του πετάς πάνω ένα 2.5αρι μοτέρι απο TTRS και έγινες :hehe:

Έχει ήδη 17άρες, MMI οθόνη, διχρωμία, bluetooth, LED Ligths και S-Line bodykit επάνω στο admirer πακέτο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μα ποιος θα την έπαιρνε αυτή την φλόμπα;

1.2 με S-Line bodykit :hehe: LSD για να μην τα γράφει πως δεν έβαλαν; :hehe:

Ωωωωω σε αφήνω γιατι δεν με αγαπάς πλέον!

Απλά έλεγα μήπως έδινα το δικό μου και αυτό μου το θύμιζε...τουλάχιστον εξωτερικά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω σ αυτα τα λεφτα κοντα θα παιρνα το πολακι το gti παντως.οχι οτι το πολο δεν ειναι κουβας αλλα το α1 ειναι περισσοτερο.εγω σκεφτομαι για καινουριο bmw 116i παντως.τι εχετε να πειτε γι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

η σειρα 1 μου μοιαζει με παντοφλα

απο αυτες τις χνουδινες που φορανε τα μπαρμπαδια

τωρα πραγματικα, 1.6 bmw για ποιον λογο? σαν να παιρνεις τροφοδοτικο evga 90+ platinum σαμπανια-χαβιαρη certification... 320watt

Link to comment
Share on other sites

πλακα κανω, γουστα ειναι αυτα

οι αλλες εταιριες πανω κατω στην κατηγορια που κοιτας εχουνε:

gulietta, a3/a4, focus, civic, mazda3, mercedes a, lancer, astra, golf, insignia, ds4, octavia, v40 κλπ...

(καποιο πρεπει να ξεχασα)

απο ολα αυτα θα προτιμουσα το gulietta η το v40

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω ακριβως μικρο οικονομικο αμαξι για την πολη.γι αυτο το λογο εχουμε ενα suzuki alto.ψαχνουμε ενα πιο καλο αμαξι χωρις να ξεφευγει σε χρηματα που να μπορω να το κουμανταρω και γω σαν νεος οδηγος.επισης οταν λες κακα,τι εχεις ακουσει;μιλαμε παντα και για το καινουριο μοντελο

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now