esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα! Ρε σεις έχει κανείς άκρη με Lamptron; θέλω τον fan controller CM615 αλλά δεν υπάρχει στοκ πουθενά κ οι ίδιοι είπαν να μιλήσω με κάνα retailer κ να του πω να το παραγγείλει για μένα. Τρέχα γύρευε δλδ. Δεν το ζητάτε για κάνα ριβιου να το πάρω εγώ μετά; :hehe:

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο τυχαίος amdας [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] μου είπε σήμερα Καλή εβδομάδα!!!κόλλησε 4 μέρες!!!

Καλό μήνα!!με πολλές intel ειδήσεις κ λιγότερα apu!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο τυχαίος amdας [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] μου είπε σήμερα Καλή εβδομάδα!!!κόλλησε 4 μέρες!!!

Καλό μήνα!!με πολλές intel ειδήσεις κ λιγότερα apu!!!!

:hehe::hehe: Καλό μήνα ρα :D

Link to comment
Share on other sites

Ο τυχαίος amdας [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] μου είπε σήμερα Καλή εβδομάδα!!!κόλλησε 4 μέρες!!!

Καλό μήνα!!με πολλές intel ειδήσεις κ λιγότερα apu!!!!

Είναι γιατί απλά δεν κοίταξες πιο πάνω στο thread :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει η συνομιλια μας στο fb με το box..θες να ποστάρω τι μου έστειλες??ρε άμα δεν τα καταφέρνεις να κάθεσαι στον 4770k σου!!

Link to comment
Share on other sites

Σταματα...ανακατευτηκα από την πολύ δύναμη!!!

Χθες πέρασα από το μαγαζί αλλά δεν σε είδα μέσα, μάλλον θα καθόσουν στο box από το PC μες στο γραφείο και θα έκραζες τους AMDάδες πάλι :hehe:

Δεν μπορούσα να σταματήσω όμως έτσι κι αλλιώς γιατί κουβαλούσα ολόκληρο deskto PC με το μηχανάκι και φοβόμουν μη φάω τα μούτρα μου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν κράζω τους Amdες αν και μου αρέσει να το παίρνουν έτσι αλλα την Amd..προσβάλλονται και περνάμε ωραίες στιγμές θεωρίας κ συνομωσίας..:D

Ποιο εύκολα θα μπαναρει εσένα όμορφε..καφέ ποτε??

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να τον μπανάρουμε τον Νίκο γιατί δεν μας τα λέει καλά ^^ Ε Βασίλη; :hehe:

Ο Νίκος μπορεί να μην είναι admin σαν και εσένα αλλά είναι πιο πολύ φίλος μου από εσένα :hehe:

Άσχετα που μόλις έμαθα ότι το πραγματικό του όνομα είναι Νίκος :hehe:

Οπότε σιλάνς μικρέ μη μπανάρω εσένα που τον κακολογείς...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now