esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα! Πέρασα lollipop στο note official από πολώνια..α καλά...το πάει τάπα αποκτά καινούριο νόημα!!

Η μπαταρία του δεν τα πάει και πολύ καλά όμως...3.5 ώρες με την οθόνη ανοιχτή..με live wallpaper (galaxy pack), nova launcher prime, πακέτο εικονίδια (glass n smoke), widgets καιρού )weather now) και άλλα...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από πανεπιστήμιο. Μια γνωστή μου αγόρασε iPhone 6 Plus και το δούλεψα λιγάκι τώρα πριν φύγω, ωραίο κινητό μου φαίνεται, αλλά παντοφλέ. Συνεχίζω να επιμένω ότι δεν χρειάζονται τόσο μεγάλα Smartphones...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από πανεπιστήμιο. Μια γνωστή μου αγόρασε iPhone 6 Plus και το δούλεψα λιγάκι τώρα πριν φύγω, ωραίο κινητό μου φαίνεται, αλλά παντοφλέ. Συνεχίζω να επιμένω ότι δεν χρειάζονται τόσο μεγάλα Smartphones...
]
Εσύ, μαζί με μερικά εκατομμύρια ανθρώπους ακόμα.

Μπλα μπλα μπλά..αν ασχοληθείς μερικές ώρες μαζί του δεν υπάρχει επιστροφή! Καλά για το iphone το δέχομαι, είτε μεγάλο είτε μικρό πάλι κινητό για ηλικίες από 4-10 είναι.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

To Blackberry passport δεν φαίνεται μεγάλη μούφα;

Ε ΔΕΝ είναι...! Η φαρδιά οθόνη για email είναι το κάτι άλλο...! Αλλά μια μικρή λεπτομέρεια, δεν μπαίνει ούτε σε εσωτερική τσέπη μπουφάν ε; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

To Blackberry passport δεν φαίνεται μεγάλη μούφα;

Ε ΔΕΝ είναι...! Η φαρδιά οθόνη για email είναι το κάτι άλλο...! Αλλά μια μικρή λεπτομέρεια, δεν μπαίνει ούτε σε εσωτερική τσέπη μπουφάν ε; :hehe:

Είδα φώτο του, ο σχεδιαστής του μάλλον θα είχε πάει να πάρει cornflakes και θα σκέφτηκε, δεν θα ήταν γαμάτο να παίρνουμε τις ενημερώσεις των email στο κουτί των cornflakes; Και έτσι δημιουργήθηκε το passport...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

ουτε στα flight? :hehe:

^ "aryan" spotted... ντου! :hehe:

Όχι ρε, είναι τέρμα ατσούμπαλη συσκευή για ρούχα, και έχει και κάπως μικρό spacebar. Αλλά μου άρεσε γενικά, λίγο που ασχολήθηκα :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now