esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν γράφω άλλο γιατι θα πώ και άλλα δημόσια και θα στραβώσουν πολλοί.

Καλη επιτυχία στις νέες σας ομάδες :hehe:

Και συνεχίστε όλοι να κάνετε την κάυλα σας (να 'σαι καλά hipro που μοιράζεις απλόχερα τα tweaks σου :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφω άλλο γιατι θα πώ και άλλα δημόσια και θα στραβώσουν πολλοί.

Καλη επιτυχία στις νέες σας ομάδες :hehe:

ευχαριστουμε να σαι καλα μας έφτιαξες μεσημεριάτικα ωραια!

θα το θυμαμαι!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην χαλιέστε. Αν θέλει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ να φύγει και να πάει σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λόγο ας το κάνει. Δεν υπογράφεις συμφωνιτικό με την ΗΟΤ όταν μπάινεις. Προσωπικά εγώ και τα περισσότερα άτομα μέσα δεν θα το έκανα. Δε σημαίνει όμως ότι ισχύει το ίδιο για όλους. @ ΤΟΝΥ να διαβάσεις καλά αυτό που είπαν τα παιδιά παραπάνω για να καταλάβεις ότι αυτό με το οποίο ασχολείσαι και τρως ατελείωτες ώρες (όπως όλοι μας) για να παίρνεις του πόντους και να ανεβαίνεις σκαλοπάτια γίνεται από κάποια άτομα αφιλοκερδώς που δεν πρέπει να τα κράζουμε όταν αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα. Είτε ανήκεις στη ΗΟΤ είτε στην PURE είτε στην OCX...Στο είπα και πριν. Χαλάρωσε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην χαλιέστε. Αν θέλει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ να φύγει και να πάει σε οποιαδήποτε άλλη ομάδα για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ λόγο ας το κάνει. Δεν υπογράφεις συμφωνιτικό με την ΗΟΤ όταν μπάινεις. Προσωπικά εγώ και τα περισσότερα άτομα μέσα δεν θα το έκανα. Δε σημαίνει όμως ότι ισχύει το ίδιο για όλους. @ ΤΟΝΥ να διαβάσεις καλά αυτό που είπαν τα παιδιά παραπάνω για να καταλάβεις ότι αυτό με το οποίο ασχολείσαι και τρως ατελείωτες ώρες (όπως όλοι μας) για να παίρνεις του πόντους και να ανεβαίνεις σκαλοπάτια γίνεται από κάποια άτομα αφιλοκερδώς που δεν πρέπει να τα κράζουμε όταν αντιμετωπίζουν κάποιο πρόβλημα. Είτε ανήκεις στη ΗΟΤ είτε στην PURE είτε στην OCX...Στο είπα και πριν. Χαλάρωσε...

εγινε αλλα πιος εκραξε?μαλλον το αντιθετο αλλα τελος παντων!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφω άλλο γιατι θα πώ και άλλα δημόσια και θα στραβώσουν πολλοί.

Καλη επιτυχία στις νέες σας ομάδες :hehe:

Και συνεχίστε όλοι να κάνετε την κάυλα σας (να 'σαι καλά hipro που μοιράζεις απλόχερα τα tweaks σου :hehe: )

Bill.

Θα σου κάνω μια και μόνο ερώτηση.....

Δεν είναι καλύτερα που σταμάτησες να ασχολείσαι;;;:D

Eπίσης πάντα οι πόρτες της ΗΟΤ ήταν, είναι και θα είναι ανοιχτές:D Όποιος θέλει φέυγει όποιος θέλει μένει:)

Και επειδή αναφέρεσε στον hipro....θα τολμήσω, να πω ότι ακόμα και ο hipro να φύγει η ΗΟΤ θα υπάρχει. Μια ομάδα δεν είναι ένα άτομο:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες. Στην έννοια του κραξίματος συμπεριλαμβάνεται και το π.μ. σε έντονο ύφος σε αυτά τα άτομα. Να θεωρήσω το θέμα λήξαν?

εντονο υφος επειδη εβαλα ενα θαυμαστικο?μαλλον ετσι φανηκε

εληξε οκ!

Link to comment
Share on other sites

Ο καθενας benchαρει για οποιο λογο θελει. Μπορει να το κανει για την τρελα του, για να ξεφυγει απο κατι αλλο, για να το παιζει ωραιος στην παρεα του, για να βγαλει λεφτα, για να περναει τον Σοφοκλη και να τον λεει failα με τη βουλα, για να βγαλει γκομενες και να αγορασει μερσεντε με χρυσες ζαντες, για οποιονδηποτε σκατα-λογο θελει.

Του τεστειν - χεστηκα. Ας παει ο καθενας σε οποια ομαδα θελει, εγω στην αρχη ηθελα να παιζω για το XS (χωρις πλακα).

Απλα δυο πραγματα θελω:

1) μην ψωνιζομαστε

2) μην υποκρινομαστε

Η παραδεχομαστε αυτο που ειμαστε/κανουμε, η δεν το κανουμε καθολου. Απο κει και περα, ολα ειναι αμπελοφιλοσοφιες, ας κανει ο καθενας οτι γουσταρει.

Link to comment
Share on other sites

@ ΤΟΝΥ Ωραίος. Εσύ συνέχισε να κάνεις τη δουλεία σου και οι άλλοι τη δική τους. :) Σοφέ εγώ πιστεύω ότι αν ερχόταν αυτή η καταραμένη μέρα ποτέ (που δε νομίζω) Η ΗΟΤ θα διαλυόταν λόγω εσωτερικών προβλημάτων και γκρίνιας. Εδώ οι άλλοι αποφάσισαν να μπουν όλοι σε μια ομάδα και μας πέρασαν και υποσυνείδητα ακόμα δεν μπορούμε να το χωνέψουμε και πάντα υπάρχουν διαφωνίες και διαμάχες ως αναφορά το ΒΟΤ. Είναι ένα θέμα που δυστυψώς μας τσούζει και μια κουβέντα που όσο θα γίνεται θα βλέπουμε αυτά τα παρατράγουδα. Δυστυχώς...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πάντως κάποιος μέσα στη HOT που ζήτησε από τον k|ngp|n κάνιστρο για να να μπεί στην PURE. Υπομονή λίγες ώρες και θα δείτε....

Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η συμφωνία γιατί ο k|ngp|n δεν έχει κάνιστρα αυτή τη στιγμή, ίσως έρθει προς τα εδώ κάποια 5870 αυτές τις μέρες... Υπομονή..

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πάντως κάποιος μέσα στη HOT που ζήτησε από τον k|ngp|n κάνιστρο για να να μπεί στην PURE. Υπομονή λίγες ώρες και θα δείτε....

Δεν ξέρω πως θα εξελιχθεί η συμφωνία γιατί ο k|ngp|n δεν έχει κάνιστρα αυτή τη στιγμή, ίσως έρθει προς τα εδώ κάποια 5870 αυτές τις μέρες... Υπομονή..

παντως εγω δεν ειμαι:hysterical::hysterical:!!!μια σκέψη φονακτα εκανα μονο σε 2 φίλους που το είπανε σε 100!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα θα πω.Ο καθένας ότι κάνει το κάνει για τον εαυτό του.Εγώ πρώτος απο όλους.

Χαλάμε πολλά λεφτά στο άθλημα αυτό που αν κάτι καλό μας κάτσει στο free δεν μας χαλάει.

Και στην τελική σιγά μην κάτσουμε να σκάσουμε ,υπάρχουν πολλά ωραία πράγματα στη ζωή χίλιες φορές καλύτερα απο το bench.Εγω π.χ. προτιμάω να πάω να παίξω μπαλίτσα ή να βρω την κοπέλα μου παρά να benchάρω.Όπως είπε κάποιος φίλος μου άλλοι έχουνε το ψάρεμα σαν hobby εμείς το bench.;)

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω δεν ειμαι:hysterical::hysterical:!!!μια σκέψη φονακτα εκανα μονο σε 2 φίλους που το είπανε σε 100!!

Καλά εννοείται ότι δεν είσαι εσύ. Σιγά μην έπαιρνε εσένα ο vince στην ομάδα του...

Link to comment
Share on other sites

Εγω 8ελω να παω για ψαρεμα με την κοπελα μ αλλα δεν θελει να βλεπει τα ψαρια να πεθαινουν.

Παντως και για το οικονομικο ,σε ολα τα χομπυ μπορεις να τα κανεις με λιγα λεφτα και με περιουσιες οπως εγω και το ψαρεμα που τα τελευταια 3 χρονια 8α πρεπει να εχω δωσει ( ο πατερας μου βασικα :Ρ) κοντα στα 10 χιλιαρικα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now