esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πως το έκανες αυτό ρε Χρήστο;! Αυτό θα πει βάζω κουβέντες !:)...

απατεωνες παιδι μου τη περιμενεις..παντως ακομα το bot τιποτα εστειλα Pm του massman και μου λεει το ξερω φτιαχνουμε το server για αυτο δεν εισαι ο μονος...

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη χαλάρωσε λίγο. Ο rich έγραψε λίγο πιο πάνω τον λόγο για τον οποίο συμβαίνει αυτό και τόνισε ότι πρόκειται για λάθος που θα πάρει καιρό να φτιαχτεί. Εσύ γιατί να πεταχτείς να γράψεις με θαυμαστικά, "not yet!!!" ? Αφού μόλις σου είπε ότι χρειάζεται χρόνο... :o

Link to comment
Share on other sites

Αντώνη χαλάρωσε λίγο. Ο rich έγραψε λίγο πιο πάνω τον λόγο για τον οποίο συμβαίνει αυτό και τόνισε ότι πρόκειται για λάθος που θα πάρει καιρό να φτιαχτεί. Εσύ γιατί να πεταχτείς να γράψεις με θαυμαστικά, "not yet!!!" ? Αφού μόλις σου είπε ότι χρειάζεται χρόνο... :o

ακου φιλε επειδη εχουμε μιλήσει με pm(massman και κανα 2 αλλους) και μου λενε οτι τωρα το βρηκαμε το προβλημα κανε λιγο υπομονη και τετοια και μετα απο 2 μερες παλι τα ιδια θα γραψω 100 nothing yet και οχι μονο ενα)και βλεπω οτι παρα πολλη ανεβαζουνε σκορ τα πηρα !

παρεξηγηθηκε κανενας δεν καταλαβα και το ειπανε εσενα γιατι εγω δεν ειδα τιποτα εσυ παραπονεθηκες!

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αντώνη χαλάρωσε, όχι πρόβλημα μαζί σου δεν έχω και ούτε θέλω να έχω :)

Απλά επειδή ξέρω πόσο δύσκολη δουλειά κάνουν τα παιδιά στο hwbot, μου φάνηκε λίγο αγενές αυτό που έγραψες, ενώ μόλις είχε γράψει ο rich τι ακριβώς παίχτηκε.

Όχι δεν μου είπαν τίποτα ούτε ο massman, ούτε κανένας. Σου ξαναλέω όμως, ξέρω πόσο δύσκολο είναι αυτό που κάνουν για αυτό παίρνω την θέση τους. Μην ξεχνάς ότι όλα αυτά τα κάνουν αφιλοκερδώς, χάνοντας τον χρόνο τους για να έχουμε εμείς μια πλήρη database στην οποία βάζουμε scores. Σίγουρα το πρόβλημα το έχουν πολλά άτομα ακόμα γιατί είναι και πολλοί που δεν έχουν ποστάρει στο thread του hwbot, αλλά βλέπεις ότι προσπαθούν, άσε τους, μην τους πιέζεις και θα το φτιάξουν. Ο massman τι θες να σου πει, ότι αδιαφορούμε και δεν θα το φτιάξουμε; Φυσικά και θα σου πει ότι θα το φτιάξουν, όμως δεν είναι αυτός ο προγραμματιστής εκεί μέσα... άλλος είναι ;)

Φιλικά :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!

M$ Home Premium windows 7 για φοιτητές. $30 στο USA, και £30 στο UK. Είναι κάτι παραπάνω από γραφικοί...Για τον υπόλοιπο κοσμάκι δε δίνει τίποτα!

TechConnect Magazine - Microsoft serve up huge Windows 7 discounts for Students

MSDNAA δεν έχουν οι σχολές σας? Εγώ απο εκεί τα πήρα τσάμπα. Win 7 Pro, Vista Enterprise+Business, XP Pro. Όλα σε 32 και 64...

P.S: Thanks george. Το pm στον Massman τα διόρθωσε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!!!

MSDNAA δεν έχουν οι σχολές σας? Εγώ απο εκεί τα πήρα τσάμπα. Win 7 Pro, Vista Enterprise+Business, XP Pro. Όλα σε 32 και 64...

P.S: Thanks george. Το pm στον Massman τα διόρθωσε.

Και 'μεις έχουμε. Κατέβασα τα 7 Pro 64bit και τα XP Pro SP3 32bit.

Tα υπόλοιπα τι τα κατέβασες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now