esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ουφ πάω να κάνω όσα τσιγάρα προλάβω. Στο πλοίο λέει απαγορεύεται. Σιγά μην βγαίνω έξω να ξεπαγιάσει το πανέμορφο κορμί μου :hehe:

Στην έκθεση μπορούμε να καπνίζουμε;

Link to comment
Share on other sites

Πο θα λιώσουμε στο 32άρι. Για ακούστε λίγο εδώ παιδάκια. Θα κρατάω μαζί μου τα 55 registry tweaks. Είναι 100000% επιβεβαιωμένο από γνωστό ξένο SuperPi bencher, καμένος και αυτός σαν και εμένα, ότι με το λειτουργικό του Andre:

Xeon W3540 @ 5276MHz, 3x2GB @ 917MHz @ 7-7-6-18, EVGA Classified E760 beta bios S12Z, 118MHz PCI-E frequency, boot from bios @ 230bclk, 4130MHz Uncore με το OS όπως είναι ---> 6m58sec

Xeon W3540 @ 5276MHz στα ΙΔΙΑ SETTINGS με το OS όπως είναι + τα 55 registry tweaks μου ---> 6m53sec

Πως σας φάνηκε; I love you κάργα :hehe: Ευχαριστώ πολύ το παιδί για το beta testing. Θα κόψουμε κολ@ρ@κια.

Επίσης το λειτουργικό του Andre έχει περίπου 20 svchost που τρέχουν. Τα σκοτώνουμε ΟΛΑ, shutdown -a και it's over :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Τρελα σου λέω.

Τέτοιο κόσμο δεν το περιμέναμε με την καμια και ειδικά την πρώτη μέρα..

Πολύ καλά πιστεύω να πάμε έτσι και τις επόμενες :D

Link to comment
Share on other sites

15 moddαρισμένα pc και μπόλικο overclocking με μπόλικο 14102009929.jpg:P και πολύ HW.

Από τα κουτάκια δεν σας δείχνω photos να έρθετε να τα δείτε μονοι σας και να ψηφίσετε :P

Link to comment
Share on other sites

Το cpu το δν μπήκε σε λειτουργία.Έκανε τα μαγικά του ο πέππας και καταλάθος στράβωσε κάτι pins απο την evga και δν μας δουλευε ο memmory controller (το cpu ευτυχώς είναι ΟΚ αφού δοκιμάστηκε στη p6t του παστελ και παίζει κανονικά)Λογικά την παρασκευή θα έχουμε πτώση ρεύματος στο λεκανοπέδιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now