esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

την γυρισα!!συγγνωμη γιωργη!!!:hehe:

αφου εχω παραγγειλει μπανιερο για την 5870..

και την 5870 που πηρα πολυ ηταν.. δεν παιζω παιχνιδια δεν κλοκαρω ποτε αρα να καιω παραπανω ρευμα?

ασχετο 1: το galaxy s τι λεει? μου εχει μπει στο ματι και λεω να το χτυπησω..

ασχετο 2: καλυτερα 2* 355 laing η μια 655 (αντλιες) (σε οποια και να παρω θα φορεσω τοπ)? εννοω να κανω 2 κυκλωματα.. τα μισα που παραγγειλα τα περιμενω ακομα απτο aquatuning..

ωραιο το galaxy S, αρκετα καλο με απιθανη οθονη και 8 GB εσωτερικη μνημη αλλα βρισκω το desire καλυτερο με το htc sense πολυ πιο δυνατο και ας εχει μονο 512 εσωτερικη μνημη (με το froyo περνας εφαρμογες στην SD αλλωστε) και μικροτερη οθονη. Η HTC εχει κανει απιθανη δουλεια στα android κινητα της...

Link to comment
Share on other sites

Το λέει επειδή δεν κατάφερε να περάσει Andoid στο δικό του και το μ@μησε :hehe:

Sent from my sofa using duo condom.

Eκει ηθελα να καταληξω...

Υ.Γ. αγορινα περαστικα και σιδερενιος. Αντε να τελειωνεις με αυτη την ιστορια να παμε για κανενα καφεδακι να λιωσουμε στο γελιο :D Ειχα συνηθισει να σε τρωω στη μαπα μια φορα την εβδομαδα και τωρα μας ελειψες...

Link to comment
Share on other sites

Και κει που αρράζαμε με τον φίλτατο Σαπ και πίναμε τις μπυρίτσες εγώ τις αβάνες εκείνος, σκάει στην

παραλιακή ένα άσπρο βυτιοφόρο με την επιγραφή LINDE...:D

Βρε λες να μας κάτσει καμιά καλή...:D:D

Link to comment
Share on other sites

με "τρωει" τι να κανω??!!!η 480 δεν με εψηνε παρ'ολαυτα..δηλαδη να κανω ενα κυκλωμα ε?εχω 3 μπλοκ και 2 ψυγεια ομως,αντεχει μονη της η 655??

ευκλιδη τα htc εινια πολυ "επαγγελματικα" και δεν με ψηνουν.. αυτο το ρημαδι δεν εχει ενα φλας για τις φωτο..εχω διαβασει καμια 80αρια σελιδες απο τις 200+ στο myphone και λενε τα καλυτερα γιαυτο το ψηνω..

Link to comment
Share on other sites

Και κει που αρράζαμε με τον φίλτατο Σαπ και πίναμε τις μπυρίτσες εγώ τις αβάνες εκείνος, σκάει στην

παραλιακή ένα άσπρο βυτιοφόρο με την επιγραφή LINDE...:D

Βρε λες να μας κάτσει καμιά καλή...:D:D

Φίλε εγώ στο λέω, αυτό, κάπου άδειασε και πήγαινε στο λιμάνι για να φύγει....

Link to comment
Share on other sites

ως συνηθως ο ξεμπαρκος και ασχετος: ο AMD Athlon II P320 2.10 τραβαει για λαπτοπ που κανει εργασιες ιντερνετ και ταινιες hd στο τσακιρ κεφι?

αυτο το λαπτοπ εχω δει για ενα φιλο!μεχρι 700 δινει περιπου!τι λετε??!!!!

Toshiba Satellite L650D-11H - Laptop - plaisio.gr

edit: σχετικα με την υδροψυξη δεν εχω καλυτερο αποτελεσμα με τις 2 αντλιες απο μια??

Link to comment
Share on other sites

@ Gorillakos μήπως ήρθε η ώρα να περάσουμε σε vbulletin 4...Αργεί πολύ να φορτώσει...και με 24 σύνδεση σε συγχρονισμό 17
Μην τα λές απότομα γιατί θα πέσει κανένας απο την καρέκλα του.

Κοιτά φιλε Γοριλλάκο...Να σε ξεκαθαρίσω κάτι...Δεν σου υποδεικνύω την δουλειά σου αλλά έχω κάποια πράματα να σου πώ...

Το forum είναι ολίγον τι βαρύ...Η έκδοση που χρησιμοποιεί αυτή τη στιγμή το forum είναι vBulletin Version 3.8.1.

Εγώ πιο πάνω είπα να πάμε σε Version 4.0.3. Σετ ί θα οφελέσει αυτό...;;;;

Να πάει λίγο το site πιο γρήγορα... Θα μου πείς τα μνμ είναι ελάχιστα μόλις 100,000 και μια τέτοιααλλαγή δεν είναι χρήσιμη

Μην τα λές απότομα γιατί θα πέσει κανένας απο την καρέκλα του.

Αυτό όμως συνεχίζω να μην το καταλαβαίνω...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κουτιάρηδες!!!

@Choose... Η αναβάθμιση κοστίζει και όχι μόνο σε χρήμα. Δεν έχω δει κάποιο γνωστό φόρουμ, τουλάχιστον τεχνολογικό, να έχει κάνει ανάλογη αναβάθμιση.

@AMDpord... Picture this... Εσύ πεσμένος κάτω, πρησμένος από το ξύλο, και διάφορες τρύπες του σώματος σου θα εκτοξεύουν πίδακες αίματος σαν gayzer εναρμονισμένα με τους χτύπους της καρδιάς σου... όσο αυτή αντέχει να χτυπάει ακόμα.

@Gorillakos... Ρε Βασίλη πες κάτι στον pord, με είπε ξανά dread77dlx... :( :( :(

Edited by dread77
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now