esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μερες...!!

ΘΑ σας δωσω τροφη! Η apple τρεχει τους hackers που κανουν τα jailbrake και unlock!

Οποτε εαν δεν κανεις jailbrake στο Iphone..ποιος ο λογος να το εχεις ? να πληρωνεις την καθε μια μπιιιιιιιιιιιιιιιπ 0.79euro?

Αντε γεια :P

(Σοφο ξεκινα το troll-spamm w/e )

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται περίεργο γιατί πριν από λίγο καιρό είχε πάει στα δικαστήρια η Αpple τον Saurik (είναι αυτός που έχει δημιουργήσει το Cydia, Το πρόγραμμα που εγκαθίσταται όταν κάνεις jailbreak ένα Iphone) και η αμερικανική πολιτεία τελικά τον αθώωσε και θεώρησε ότι δεν είναι παράνομο το jailbreak αλλά και το unlock(!!) στα Iphone. Μάλλον τους έχει τσόυξει άσχημα εκεί στην Apple Και ψάχνονται μου φαίνεται... :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ελιές day today...:D

Απο τις 7 μέχρι τώρα...Καλά είμαστε

Γιατί αργείτε τόσο να τις μαζέψετε εκεί; Το ίδιο και ο κουμπάρος του αδερφού μου, τέτοια εποχή τις μαζεύουν στο Αίγιο όλοι; :D

Εμείς έχουμε τελειώσει από τέλη Νοέμβρη/αρχές Δεκέμβρη ;)

Ο Γορίλας επιστρέφει τώρα το βράδυ από Αυστρία ε; Έτσι μου 'χε πει :D Πάτε να τον υποδεχτείτε όλοι μαζί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Επικές στιγμές και σήμερα εδώ με τον Πσοφοκλή που φοβούμενος να μη τον γράψουν οι κακούληδες αστυνόμοι άφησε τα αξιαγάπητα φλάς του αναμένα όλη την μέρα μέχρι που τελείωσε η μπαταρία του και δέν έπαιρνε μπρός το αξιολύπητο,μάρκας Mercekles χάρχαλο του! Τελικά το επαναφέραμε στη ζωή σπρώχνοντας δυνατά και με τον Πσόφο πισω απο το τιμόνι να απειλεί ζωές έτσι με σβηστά φώτα που ήταν.... :@....

Link to comment
Share on other sites

Επικές στιγμές και σήμερα εδώ με τον Πσοφοκλή που φοβούμενος να μη τον γράψουν οι κακούληδες αστυνόμοι άφησε τα αξιαγάπητα φλάς του αναμένα όλη την μέρα μέχρι που τελείωσε η μπαταρία του και δέν έπαιρνε μπρός το αξιολύπητο,μάρκας Mercekles χάρχαλο του! Τελικά το επαναφέραμε στη ζωή σπρώχνοντας δυνατά και με τον Πσόφο πισω απο το τιμόνι να απειλεί ζωές έτσι με σβηστά φώτα που ήταν.... :@....

:hehe::hehe:

πιστευω πως του σωσαμε την ζωη σημερα και οτι μας χρωστάει.

Παραδέξου ότι έδωσε άλλο νόημα στην ζωή σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

γιατί αφήνει το αμάξι του διπλοπαρκαρισμένο ακόμα και αν απο μέσα δέν έχει άλλο αμάξι επειδή λεει οτι είναι πιο cool και πως με τα αλάρια δεν τον γράφουν......!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now