esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

χαχα... παλιά κάπνιζα μονό ναργιλέ (2-3 την ημέρα) μετά το γύρισα σε τσιγάρα, και τώρα, τπτ... Healthy κι'ετσι!

ο ναργιλες ειναι πολυ καλυτερος σε σχεση με τα αλλα!!ειναι απαραιτητο αξεσουαρ ενος φοιτητη!!!!:P:p εχω ηδη 2 και τωρα ψαχνω να βρω κανα πιο ωραιο να τον διακοσμω στο σαλονι μου στην αθηνα!!(εχω ηδη ενα στην αθηνα δεν κανει για πασαρελα ομως..!:P)

Link to comment
Share on other sites

κανα ναργιλεδακι θα μας φερεις??!!!!:P:p:p

παει και αυτη η ευχαριστηση μας..! απο 4ευρω ο καπνος (του ναργιλε!) πηγε 12 λογω φορων..!

Παίρνε κανονικό καπνό για τσιγάρα, που κάνει 4 ευρώ :P

Link to comment
Share on other sites

Παίρνε κανονικό καπνό για τσιγάρα, που κάνει 4 ευρώ :P

δεν εχει καμια σχεση ο ενας με τον αλλο;)

την επομενη φορα που θα ερθεις θα κανουμε!!πηραμε δωρο στον μιχαλη ενα ναργιλε απιστευτο!!!θα τον φωναξουμε να κανουμε να δεις..!!αλλο πραγμαααα!!!:P:p:p

βαζουμε τον ναργιλε,βαζεις τις χανουμισες!!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Βρε το ξέρω ότι δεν είναι ίδιοι, πλάκα έκανα. Θα 'ρθω θα 'ρθω. Μου είπε Ο μπασιάς να έρθω τώρα το Σουκού, αλλά δεν μπορώ :(

:hehe: το σουκου πες του ολοι ειμαστε ρεθυμνο αυτος θα κατσει ηρακλειο??!!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα 'ρθετε;

μαλλον την κυριακη,οι αλλοι φευγουνε αυριο,αλλα θα κοιμηθουν σε κατι φιλες τους..εγω δεν ενιωθα καλα να παω να κοιμηθω σε μια αγνωστη και ειδικα αν δεν ξερω οτι ειναι καλο κομματι:P:p

δεν εχω αγορασει στολη αλλα μαλλον ξερω τι θα ντυθω!!:P:p

edit: εσυ τι θα ντυθεις??!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δεν ξέρω αν θα είμαι Ρέθυμνο καν :hehe: Θέλω να ηρεμήσω λίγο :)

και γω για να ηρεμισω παω!!!!!!ηταν να μπω και σε ομαδα!!!!ας μην παραγγελνα κατι πραγματα για το πισι και θα καθομουν μια βδομαδα ρεθυμνο!!!!:P:p

επισης υπαρχει πιθανοτητα να ερθεις η να ερθω να δοκιμασουμε την καινουρια καρτα γραφικων..!αν βγαλω ακρη θα σε ενημερωσω..!!!:P:p

Link to comment
Share on other sites

Μα τις χιλιες μπανανιες...Υπαρχει καποιος καλος λογος που οι μνημες μου αρνουνται να bootαρουν στα slots 2-4 (μπλε) αλλα γουσταρουν με 1000 τα μαυρα ? (1-3) λολ!

Οχι τιποτα αλλο..χαλαλι και βιτσιο τους..αλλα δεν χωραει το φουρφουρι και μου χαλαει το feng shui.

Edited by ProPitsiriko$
Link to comment
Share on other sites

Μα στο καρναβάλι εδώ δεν θα ηρεμήσεις, ξεφαντώνεις μέχρι τέλους :hehe:

Θα 'ρθω 'γω Ηράκλειο να την δοκιμάσουμε. Γιατί τo SS και το h/w μου τα πήγα Χανιά. Εκτός αν θες να 'ρθεις Χανιά, δεν έχω πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

Μα στο καρναβάλι εδώ δεν θα ηρεμήσεις, ξεφαντώνεις μέχρι τέλους :hehe:

Θα 'ρθω 'γω Ηράκλειο να την δοκιμάσουμε. Γιατί τo SS και το h/w μου τα πήγα Χανιά. Εκτός αν θες να 'ρθεις Χανιά, δεν έχω πρόβλημα :)

μα σκοπος ηταν να την βαλουμε στο ss..!!!:P κατσε να την παρω και σου λεω..!!!:P

στο ρεθυμνο ερχομαι να τα σπασω ολααα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now