esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Και μπαίνω, που λές, υστερα απο καιρό... Και το πρώτο πράγμα που βλέπω ειναι φωτό του Παστελ και συνέντευξη Σάκη...

WTF, σε παράλληλο συμπαν συνδέθηκα;;

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα αγοράκια μας ήθελαν να πληρώνουν σε ?. Είναι σαν κάτι σαν το 1$=1.5?.

Και στην Πολωνία να πας που είναι όλα /4, αν πληρώσεις με ? θα σου είναι όλα ίδια!

Καλή διαμονή στη γερμανία!

Link to comment
Share on other sites

Και μπαίνω, που λές, υστερα απο καιρό... Και το πρώτο πράγμα που βλέπω ειναι φωτό του Παστελ και συνέντευξη Σάκη...

WTF, σε παράλληλο συμπαν συνδέθηκα;;

Γιούχουου Μητσάραααα :D πρώτη φορά σε βλέπω :D Εχω κάνει ζημιά στο χωροχρόνο :hehe::hehe:

Καλά ο Νορντ είναι τελείως ντουβάρι να πούμε... Με έπαιρνε τηλ 4.40 2 φορές κι όλας λες κι εγώ δουλεύω πόρτα ή τυπώνω εφημερίδες...:hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

srlsy, αυτή την μαλακία που μου γυρίζει τα άντερα ανάποδα, δεν μπορείτε να την απενεργοποιήσετε?

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους Πατρινούς, ή όποιον άλλον ξέρει (Zoro? :D): Πώς λέγεται το μεγάλο καφέ στο Αντίρριο που σταματάνε τα λεωφορεία; Στο Google Maps πού το βρίσκω; Thanks

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τους Πατρινούς, ή όποιον άλλον ξέρει (Zoro? :D): Πώς λέγεται το μεγάλο καφέ στο Αντίρριο που σταματάνε τα λεωφορεία; Στο Google Maps πού το βρίσκω; Thanks

google earth

latitude 38°19'44.04"N

longitude 21°45'51.66"E

την περιοχη ψαχνεις? εχει διάφορα εκει, απο ονοματα δεν θυμαμαι. εχω πολυ καιρο να περασω απεναντι.

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxaxa εγω αμα δεν ημουν εσω που ειμαι θα ερχομουν με 1000.. και θα εφτιαχνα αρμα το γοριλλα και στο τελος θα τον εκαιγα haha

Πολυ καλημερα σας..

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

ακριβη η Πράγα? :hehe:

που να πας κανα Παρίσι δλδ :hehe:

πηγατε Buffalo Bill?

καλημερες! :D

to buffalo bill paiyei na exei kleisei edw kai kana xrono.

kalhmera sas. kruo kai shmera leei o pastelidis oti kanei. den mporv na katalavw giati to leei

εδιτ: ελληνικα here :D

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

με τετοιες μεριδες που ειχε και τοσο φθηνο που ηταν (2 ατομα ειχαμε πεθανει στο φαι και δωσαμε κατω απο 30 ευρω) λογικό που ακούγεται!

στην έκθεση είσαστε καθόλου ή όλο μου γκομενίζετε? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ο παστελιδις τα εχει φτιαξει με τον beier και ειναι ολη μερα μαζι του. οι γερμανοι ειναι ξενερωτοι και ο jc ειναι διπλα με το 28" λαπτοπ του.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now