esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά πως είστε?

Πρόσφατα έμαθα για την κυκλοφορία του socket2011(new 1366)στο τέταρτο 3μηνο του 2011

Δεν διαβάσεις hwbox μου φαίνεται :hehe:

http://www.hwbox.gr/news-cpu/11786-intel-lga2011-sandybridge-e-o-diadoxos-tou-basilia-epidoseon.html

http://www.hwbox.gr/news-motherboards/11662-intel-x79-epomeno-x58.html

http://www.hwbox.gr/news-cpu/11178-intel-sandy-bridge-e-series-teleitaio-tetarto-tou-2011-a.html

:hehe::hehe:

Και φαντάσου ότι θέλει μπόλικο νερό, πως και δεν τον κατάλαβαν νωρίτερα; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάσου ότι θέλει μπόλικο νερό, πως και δεν τον κατάλαβαν νωρίτερα; :hehe:

που το ξερεις εσυ αυτο ρε αχαΐρευτε?

Link to comment
Share on other sites

που το ξερεις εσυ αυτο ρε αχαΐρευτε?

Το διαβασε στο internet βρε.:hehe:

Aσε που αν εχεις ενα κλουβι με καναρινια φυτρωνουν απο μονοι τους οι σποροι που πεφτουν στο χωμα.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ρε χωρίς πλάκα έχω τύχει σε τέτοιες συζητήσεις με άτομα από χωριά. Δεν ξέρω αν είχες ακούσει πριν από 5-6 μήνες μια ιστορία στον νομό Χανίων, που βρήκαν 300 κιλά έτοιμα για πούλημα προς τα Νότια; Να φανταστείς το έμαθα πριν το πουν στις ειδήσεις, σε μια βάφτιση που είχαμε πάει :hehe: Μάλιστα ήταν ένας τύπος στην συζήτηση που υπολόγισε τσακ μπαμ ότι είναι γύρω στα 1.2 εκατομμύρια ευρώ η ποσότητα αυτή.

Link to comment
Share on other sites

τις γνωριζω και γω τις ιστοριες αυτες..!:P

οταν νυχτωσει στο τει πιο ευκολα βρισκεις τετοιο παρα τσιγαρα!!!!!!:P

ασχετο αλλα το πλαισιο εχει 6950 που ξεκλειδωνει,αλλα την εχει 320ευρω..!θα τους πω μηπως μου την κανουν αλλαγη χωρις χρηματα με την χαλασμενη..!αν πουν ξενερωσα..!

εδιτ:

Nα ρωτήσω 'γω κάτι που μου 'ρθε στο άσχετο. Τα 300 κιλά που κατάσχεσε η αστυνομία, τι απέγιναν;

τα καιει αποτι ξερω!!!!!αλλα αν τα εκαψε ετσι απλα παιζει να μαστουρωσε και η ιταλια!!!!!!!!!:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

τις γνωριζω και γω τις ιστοριες αυτες..!:P

οταν νυχτωσει στο τει πιο ευκολα βρισκεις τετοιο παρα τσιγαρα!!!!!!:P

ασχετο αλλα το πλαισιο εχει 6950 που ξεκλειδωνει,αλλα την εχει 320ευρω..!θα τους πω μηπως μου την κανουν αλλαγη χωρις χρηματα με την χαλασμενη..!αν πουν ξενερωσα..!

6950 δεν είναι και αυτή; Γιατί να πληρώσεις δεν κατάλαβα :P

Όσο για αυτό που λες για το ΤΕΙ σας, ρε φίλε δεν ξέρω. Μεσημέρι είχα έρθει με τον Μπασιά να βγάλει λεφτά από το ATM της Αγροτικής και ήταν ένας τύπος κάνα 20λεπτο μπροστά από το ATM που κάτι προσπαθούσε να κάνει χωρίς να χρησιμοποιεί κάρτα. Κακοποιά στοιχεία λέμε :hehe:

τα καιει αποτι ξερω!!!!!αλλα αν τα εκαψε ετσι απλα παιζει να μαστουρωσε και η ιταλια!!!!!!!!!:P:p:p

Αν ανάψουν 300 κιλά θα μαστουρώσουν όλα τα Βαλκάνια, όχι η Ιταλία που λες εσύ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

6950 δεν είναι και αυτή; Γιατί να πληρώσεις δεν κατάλαβα :P

μπορείς να έρθεις να τους το πεις και συ σε παρακαλω?!!!!!:P

Όσο για αυτό που λες για το ΤΕΙ σας, ρε φίλε δεν ξέρω. Μεσημέρι είχα έρθει με τον Μπασιά να βγάλει λεφτά από το ATM της Αγροτικής και ήταν ένας τύπος κάνα 20λεπτο μπροστά από το ATM που κάτι προσπαθούσε να κάνει χωρίς να χρησιμοποιεί κάρτα. Κακοποιά στοιχεία λέμε :hehe:

αυτο το atm ειναι μπροστα απο τα τραπεζακια της αραακ-εακ,οποτε σε "ετρωγε" εσενα να σηκωσεις χρηματα!!παλι καλα που δεν σηκωσαν και σενα να λες!!!:P:p

Αν ανάψουν 300 κιλά θα μαστουρώσουν όλα τα Βαλκάνια, όχι η Ιταλία που λες εσύ :hehe:

:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω 'γω κάτι που μου 'ρθε στο άσχετο. Τα 300 κιλά που κατάσχεσε η αστυνομία, τι απέγιναν;

Προσεχώς στο dealι της γειτονία σας. Δεν καίγεται τίποτα guyz, ρωτήστε αν έχετε κανένα γνωστό και θα σας πουν τι καίγεται και τι υπογράφεται... ;)

Αυτά τα σκηνικά δεν θεωρούνται ΚΑΝ διαφθορά :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now