esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα!

2ο μάθημα οδήγησης το πρωί και βγήκαμε Κηφισσό και Αττική Οδό! GG... 5η και 130 ΚΜ/h!

Μετά επιστροφή από Ν. Ιωνία με το ποδήλατο και σε πιάνει η βροχή...μιλάμε λούτσα είναι λίγο!

Βέβαια το mp3 συνέχιζε να βγάζει μουσική οπότε ήταν ευχάριστα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα 8-9 μαθήματα μόνο γιατί είχα μάθει τα βασικά στην οδήγηση από δευτέρα γυμνασίου :D Συνήθως εδώ κάτω Κρήτη σε βγάζουν Εθνική μετά τα πρώτα 10 μαθήματα. Θυμάμαι όμως αξέχαστα το τρίτο μάθημά μου όπου βγήκα εθνική να κάνουμε καμιά 10αριά χιλιόμτερα και μου λέει ο Ζαχαρίας (ο δάσκαλος):

"Γιώργη δεν οδηγάς και τα υπόλοιπα 60 να πάμε Χανιά να πιούμε καφέ και να γυρίσουμε πιο μετά;" :hehe: Οπότε έκανα 45 λεπτά να πάμε και μετά τον καφέ, 40 να γυρίσουμε (εθνική οδός πας μπαμ μπαμ).

On a totally other note, χθες το βράδυ από τις 4 μέχρι τις 05:15 είχα πάει τον αδερφό μου στο νοσοκομείο γιατί έπαθε κάτι σαν αλλεργικό σοκ. Του έκαναν κορντιζόνη, του έδωσαν ορό και ζαντάκ να ηρεμήσει και να του φύγει η φαγούρα και τα σπυριά, αλλά το πρωί που ξυπνήσαμε κατά τις 10 είχε πάλι τα ίδια. Οπότε πήγαμε σε αλλεργιολόγο και είπε ότι τελικά είναι από το άγχος της δουλειάς και την πίεση που έχει τον τελευταίο καιρό. Εδώ και 1 μήνα δουλεύει από το πρωί μέχρι το βράδυ οπότε δεν του βγήκε σε πολύ καλό.

Οξυδρωστικό έγζυμα λέγεται αυτό που έπαθε, θέλει χάπια και αλοιφή για να περάσει. Τέλος καλό όλα καλά, απλά είμαι πτωωωωωωμα.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργη περαστικά στον αδερφό σου!

Ο δάσκαλος είναι γαμάτος, την επόμενη φορά θα με πάει στα στενάκια στην κυψέλη να μάθω να καταλαβαίνω τον όγκο του αυτοκινήτου και να δούμε και την εκκίνηση σε ανηφόρα καλύτερα. Από εκεί και πέρα παρκάρισμα και πορεία βάσει σήμανσης...και άντε να δώσω!

Link to comment
Share on other sites

ολα θα γινουν my nigga. απλα και εγω επηξα στο γραφειο, ο κορκος εχει προβλημα με τον πισινό του και δεν μπορεί να κάτσει οπότε κάτι θα γίνει :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now