esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημερα!ξερει κανεις κανενα προγραμμα επεξεργασιας φωτογραφιων ευκολο στην χρηση και τσαμπα?εχω τραβηξει μερικες φωτο μια εργασια που εχουμε (ενα pcb) και θελω να τις "φτιάξω" λιγο!

@barfastic: το φοντο που βαζεις πισω το γυαλιστερο πως το κανεις?!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει ενα καλο παιδακι να μου πει που ακριβως πηγε το search, που ψαχναμε τις βαθμολογιες-ποντους για cpu και vga, στο καινουριο ΒΟΤ??

Link to comment
Share on other sites

Την κατάλληλη μέρα παίρνεις άδεια ( 1 Ιουλίου ), στα γενέθλια μου δηλαδή.

Ξέρεις τι θα μου φέρεις.... έναν 2600K 6GHz benchable.

Αυτα ειναι, ωραια :hehe :

Sent from my Blade using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο αίγιο... πολυ δουλεια, πολυ ζεστη αλλα και πολυ κούραση. Ευτυχως ηρθε ενας 2600Κ και μια ud4 να μου του φτιάξει τη μερα.....;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πατήστε στο GOOGLE: CHUCK NORRIS και μετά την επιλογή "Νιώθω τυχερός" ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ!!! :hehe::hehe: ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΛΕΜΕ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πατήστε στο GOOGLE: CHUCK NORRIS και μετά την επιλογή "Νιώθω τυχερός" ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΕΙ!!! :hehe::hehe: ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΛΕΜΕ!!!!!!

Απλά τέλειο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Καλο ! Να ρωτησω , ξερει κανεις να μου πει αν μπορω α καψω 2 .iso σε ενα dvd ? Θελω να μαζεψω μερικα DLC μαζι και θα προτιμουσα να εινσαι σε ενα dvd
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέω εγώ κάθε βδομάδα,μ..λ.κες έφαγα χοντρό στα κάρβουνα Λιβαδειά και μου λέτε, ε εντάξει μωρέ και τι έφαγες, σιγά... Είναι απλά ότι καλύτερο μπορείς να φας σε θέμα κρέατος. Πολύ νόστιμο, όχι όμως και τόσο υγιεινό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now