hipro5

Λογότυπο ΑΜΕΣΑ για αυτοκόλλητο

Recommended Posts

Παιδιά θέλω να βγάλω ένα αυτοκόλλητο με διαστάσεις:

8cm ΥΨΟΣ και 15cm ΠΛΑΤΟΣ

Θέλω το μισό(σχεδόν) σε ΥΨΟΣ (4cm) να έχει το λογότυπο της H.O.T. και τα από κάτω 4cm να έχουν τα λογότυπα των:

TheLab.gr

hwbox.gr

pctechnology.gr

To ΠΛΑΤΟΣ ξαναλέω είναι 15cm

.

Link to comment
Share on other sites

Τι να μου προτείνεις που να πάω βρε τρελέ?..... :D

Εγώ θα το βγάλω το αυτοκόλλητο........Τη γενική ενσμάτωση όλων αυτών στο photoshop δε μπορώ/προλαβαίνω/ξέρω να κάνω....... :)

Link to comment
Share on other sites

Τι θα το κάνεις το αυτοκόλλητο?

Θες να σου στείλω και φωτογραφία μου να βάλεις? :hehe:

Θα το κολλήσω πάνω στο benchtable μου....... :)

NAI στείλε και μια φωτογραφία σου να βάλω, να φοβίζω τους αντιπάλους μου στην Πράγα....... :D:P

Link to comment
Share on other sites

Για δες αυτο

4649dc79b44de4b.png

Προσπαθω να βρω ενα τροπο να μου κατσουν πιο ομορφα τα logo, αν σκεφτω κατι θα ποσταρω.

ΚΑΛΟ........ΑΛΛΑ ΑΝ μπορείς να αφήσεις στο "κενό" τα Logo των sites (χωρίς background - διάφανο) γιατί το benchtable μου είναι νίκελ και θέλω να φαίνονται μόνο τα Logo.... :)

Link to comment
Share on other sites

4649dc7ec942529.png

Δες αυτο π.χ. Μπορουμε να βαλουμε τα logo οπως γουσταρουμε + να τους βαλουμε και κανα εφε αν θες.

Λοιπόν........Αυτό καλό φαίνεται........Δώστο μου τώρα και σε κανονικό μέγεθος για να κάνω μια δοκιμή στο τύπωμα....... :)

Link to comment
Share on other sites

Σε βλέπω λόγω βάρους να μην πέρνεις τπτ αλλο μαζί αν παίζει ρόλο το βάρος αποσκευών.. :P

Μη λες τέτοια γιατί έχουμε και τρία κάνιστρα.... :(

Link to comment
Share on other sites

Θελω κατι αναλογο... σε διαστασεις 7cm x 20cm αλλα μονο με τo hwbox πανω και της HOT το γνωστο....

Και κατι αλλο μπορει να μου πει καποιος τι γραμματοσειρα ειναι αυτη στο Hellas Overclocking Team...την γνωριζει κανενας?

Link to comment
Share on other sites

Θελω κατι αναλογο... σε διαστασεις 7cm x 20cm αλλα μονο με τo hwbox πανω και της HOT το γνωστο....

Και κατι αλλο μπορει να μου πει καποιος τι γραμματοσειρα ειναι αυτη στο Hellas Overclocking Team...την γνωριζει κανενας?

Έχω μερικά αυτοκόλλητα που μου περισσεύουν... τι θες; Θύρα 13 ή ΠΑΣΠ;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now