racer

Seagate ST31500341AS 7200.11 1.5TB mini review

Recommended Posts

Ναι δεν το ήξερα ότι είχες vista!

Εκεί δεν δουλεύει :/

Δεν αναγνωρίζει τους δίσκους το πρόγραμμα.

Αν μπορείς δες το από το hard drive inspector αυτό δουλεύει μια χαρά σε vista !

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος (Y)

Btw εμενα είναι στο 95% τι γίνετε με αυτούς τους seagate γαμώτο. Θα αρχίζω να μην πιστεύω τα νούμερα που βγάζουν τα προγράμματα :/

Link to comment
Share on other sites

το θεμα ειναι οτι τον συγκεκριμενο τον εχω αλλαξει 2 φορες!! (δηλαδη αυτος ειναι ο τριτος που δουλευω!) μεσα σε 1.5 μηνα!! Καθε φορα το ιδιο κοπανημα ακουγεται.. Τι να κανω.. :( Και εσυ καμμενος απο Seagate??¨:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καμμένος δεν είμαι με seagate απλά είχε καλή τιμή και τον πείρα!! Δεν το περίμενα αυτό.. εμενα δεν μου κάνει κανένα θόρυβο απλά ότι βλέπεις στο ss έχω. Δεν ξέρω αν φταίει το πρόγραμμα..

Pfff τι να πω.

Τον δίσκο τον έχω 1 μηνα και κάτι.

Link to comment
Share on other sites

WD ρε παιδες...σουταρετε τα ολα και παρτε WD ΤεΛοC :(....

Μετα απο 3 crashαρισμενους WD ειπα να δοκιμασω Seagate! Και δεν μιλαω για error στην αρχη η να μου δειξουν οτιδηποτε, μπαμ μια κ εξω, τεζα κατευθειαν! Τραβαγα τα μαλλια μου! Πανε και χρονια ομως απο τοτε. Ισως εστρωσε η WD..Τωρα πανε να μου κανουν τα ιδια και οι Seagate.. Τι να κανω?? Που να παω??

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι WD και ξερό ψωμί...

Ενας 250 KS που θεωρητικά οι ΚΣ ειναι λιγο οφφ....εδώ και 6 ή 7 χρόνια παίζει και ειναι 100% σε ολα τα προγράμματα... :)

Link to comment
Share on other sites

Οι seagate είναι πολύ αξιόπιστοι δίσκοι...έχω μόνο seagate στα μηχανήματα του και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος. Το να χτυπήσει ένας δίσκος είναι λογικό...δεν σημαίνει κάτι ...μπορεί να είναι οποιασδήποτε μάρκας...αλλά σίγουρα σε επίπεδα (α)θορύβου ο seagate δεν πιάνεται... άσχετα με την βρώμα που είχε βγει για το firmware...σαν υλικά κατασκευής είναι πολύ καλός....χωρίς να μειώνω τους western digital.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now