George_o/c

ASUS MARS 295 Limited Edition

Recommended Posts

Εγώ μόλις έχασα 2 εβδομάδες στην Καραιβική λοιπόν :)

Αλήθεια Βασίλη παράγγειλες;:D To έχεις πάρει ζεστά το θέμα:hehe:

Μπορεί την 2η εβδομάδα να κάνουν έκπτωση:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Eνα εχω να πω για αυτους που θα παρουν αυτη τη καρτα.Αν δεν παιξει subzero παει χαμενη

Everybody be cool, you, be cool. :hehe:

Δεν πάει και χαμένη ;) Και on air μια χαρά score κάνει, με τον επεξεργαστή σε άζωτο φυσικά.

Link to comment
Share on other sites

Eνα εχω να πω για αυτους που θα παρουν αυτη τη καρτα.Αν δεν παιξει subzero παει χαμενη

εγώ περίμενα να πεις ότι όταν βγουν οι DX11 θα κλαίνε τα λεφτά τους :P

Link to comment
Share on other sites

Παίδες δν διαφωνεί κανείς οτι ειναι πολλα τα λεφτα.Αλλα η καρτα δεν ειναι της nvidia.Όλο το σχεδιασμο και την εξέλιξη ανέλαβε η ASUS για 1000 κομμάτια και όχι για 100Κ που βγάζει η Nvidia π.χ.Και το Cosmos limited edition ήτανε πολύ ακριβό γιατί ήτανε λίγα κομμάτια αρα συλλεκτικά.

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, αλλά άλλο το κουτί, άλλο η κάρτα. Το κουτί, και 3 χρόνια μετά, άντε να έχει χάσει το 30% της αξίας του. Που ανάλογα τη κατάσταση και τη συλλεκτικότητα, μπορεί να είναι και λιγότερο. Η κάρτα σε 1,5 χρόνο, θα έχει χάσει πάνω από το 50% της αξίας της.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν νομίζω να την παίρνει κανείς για την μεταπωλητική της αξία, το παίρνεισ γιατί σε παίρνει και το γουστάρεις να την κρατήσεις, ή απλά γουστάρεις τελεία.

Είναι σαν να μου λες, πως στην Ελλάδα κάποιος που παίρνει Ferrari ζοριστεί να την πουλήσει μετά απο 1,5 χρόνο και θα πρέπει να την δώσει σκώτομα, αλλά όπως θα σου πει, απο την στιγμή που το κάνει και τον παίρνει, "στα φρύδια μου". :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now