George_o/c

ASUS MARS 295 Limited Edition

Recommended Posts

Η απορία μου είναι πως αν κάποιου η κάρτα με τον έναν ή με τον άλλον τρόπο χαλάσει/δεν παίζει και θα την πάει στο service, παίζει να του κάνουν αντικατάσταση ή όχι;οεο;

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αν τυχαία πέσει λίγο άζωτο πάνω και κάτι ψήσει που δεν πρέπει τι γίνεται ε? :D

Φαντάζομαι θα σου δίνουν άλλη που θα είναι RMA 1/1000 :D

Link to comment
Share on other sites

http://www.plaisio.gr/product.aspx?product=1311735&MEMORY_SIZE=2048+MB+X+2&category=69977735&catalog=20

asus με πόσο ??????

1.227,00 ? πάει το μαλλί... όποιος τολμάει ας μιλήσει, εγώ σκέπτομαι να προ-παραγγείλω 2 για να τις βάλω στο πεντιουμ 4 520. που έχω και μετά να κλείσω σουίτα στο δαφνί.... αλήθεια τι τροφοδοτικό θέλει...... ή μάλλον τι τροφοδοτικό έχει ο γοριλάκος ??? και θα βάλει 2?? σε βλέπω παρέα στο δαφνί να σου λέω για πεντιούμ 4 και εσύ για το πόσο κάνει η ΚΙΛΟΒΑΤΩΡΑ...

παιδιά ψάχνω ήσυχο+ισχυρό τροφοδοτικό 80+ σε ξεφτιλιστική τιμή..... αν παίζει τίποτα παρακαλώ πμ...

(χεχεχε πέταξα και το ξεκάρφωτο που είναι 100% αλήθεια για το τροφοδοτικό λέω.)

αλήθεια πάντως το πλαίσιο ζήλεψε την προσφορά του ε-σοπ.γρ ???? και έβαλε και αυτό τον σκληρό δίσκο της western digital 1 TB στα 69,9 ευρό σε λιγότερο απο 20 ώρες γιατί όταν μπήκα 00:07 στο ε-σοπ και είδα τον δίσκο 69,9 ο σκρούτζ δεν τον έδειχνε κάπου αλλού και μετά απο κάποιες ώρες τον βρήκα και στο πλαίσιο.

αυτά.

(παιδιά μαζί με το τροφοδοτικό αν έχετε τπτα άλλο για σκότωμα σε 4πυρινο πείτε μου. :D :D

Link to comment
Share on other sites

το ποσο κανει σε ξαφνιαζει η οτι εφερε 10 τεμ το πλαισιο και δεν προλαβανε να τα δουνε ενας φιλος που παραγγιλε του ηπαν σε 10 ημερες παραδοση:que:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now