Pastelidis.n.s.

Ποιο τραγούδι ακούτε τώρα?

Recommended Posts

Τι να κάνουμε, δεν βγαίνουν τα τραγούδια πλέον σε δίσκους βινιλίου... τα πρόλαβα εν έτει 97-99 ραδιοφωνικός παραγωγός σε ραδιόφωνο στην Κατερίνη.

Link to comment
Share on other sites

Ακους γενικοτερα deathιές ή ετυχε σημερα?

τωρα αρκετα συχνα men, παλιοτερα ακουγα μονο τετοια. τωρα και να θες δε προλαβαινεις με τα νεα συγκροτηματα να βγαινουν κατα χιλιαδες πλεον και να ακουγονται τα περισοτερα ιδια.

ακουω ομως και αλλα ειδη μουσικης.

εσυ ακους death?

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

τωρα αρκετα συχνα men, παλιοτερα ακουγα μονο τετοια. τωρα και να θες δε προλαβαινεις με τα νεα συγκροτηματα να βγαινουν κατα χιλιαδες πλεον και να ακουγονται τα περισοτερα ιδια.

ακουω ομως και αλλα ειδη μουσικης.

εσυ ακους death?

Σε γενικες γραμμες εδω και 11-12 χρονια ακουω κυριως rap ΑΛΛΑ στο λυκειο ο διπλανος μου ηταν full μεταλο και αρχισα να ψαχνω κομματια

motorhead, slayer, megadeth, anthrax, metallica, judas priest κλπ κλπ κλπ.

Γενικα ακουω οτι μου καθεται καλα στο αυτι.

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικες γραμμες εδω και 11-12 χρονια ακουω κυριως rap ΑΛΛΑ στο λυκειο ο διπλανος μου ηταν full μεταλο και αρχισα να ψαχνω κομματια

motorhead, slayer, megadeth, anthrax, metallica, judas priest κλπ κλπ κλπ.

Γενικα ακουω οτι μου καθεται καλα στο αυτι.

απο rap δε πολυ-ξερω. στην εποχη γυρω στα '80s - '90ς ...... δερναν οι public enemy, run dmc παντως. φανταζομαι οτι τους εχεις ακουσει.

Link to comment
Share on other sites

απο rap δε πολυ-ξερω. στην εποχη γυρω στα '80s - '90ς ...... δερναν οι public enemy, run dmc παντως. φανταζομαι οτι τους εχεις ακουσει.

ναι ρε παλαβε. Ειχαν και ενα ωραιο track οι Public enemy με τους anthrax. Μετα το ~2006-7 ξερω γω πεθανε η ραπ, ειδικα Ελλαδα αλλα και εξωτερικο εκτος απο καποια groups που ακομα κραταν ή νεα που να αξιζουν. Τα ιδια και σε ολα τα ειδη μουσικης.

Ποσο χρονων εισαι ρε ninja και τα προλαβες αυτα? :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now