tasos9

Fps στο Crysis Warhead

Recommended Posts

Όποιος έχει το Crysis Warhead ας βάλει τα γραφικά στο τέρμα και 16ΧQA και ας γραψει πόσα fps έχει. Εγώ με το ταπεινό συστηματάκι μου έχω 0-1 :loveliness:..:loveliness:..:loveliness:..:funk:..:o..

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκτός του ότι βαριέμαι να το εγκαταστήσω τώρα, θα βγάλει ρε συ η 295 χέρια για να με μουντζώσει :hehe::hehe:

;P.. ;P.. ;P.. ;P.. ;P.. ;P.. :lol :lol :lol :victory:... :victory:... :victory:... :victory:...

Link to comment
Share on other sites

Καλά εκτός του ότι βαριέμαι να το εγκαταστήσω τώρα, θα βγάλει ρε συ η 295 χέρια για να με μουντζώσει :hehe::hehe:

Παντως η δικια μου 295, που ειναι ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ και οχι σαραβαλακι σαν τη δικια σου τα 60 fps τα εχει ανετα με χ16QAA ( χωρις το 0 ) :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρσι όταν την πήρα είχα 120 ταπεινά ευρουδάκια και πήρα την ταπεινή καρτούλα μου(Αν είχα και εγώ 400-500 ευρώ σίγουρα θα την έπαιρνα την GTX). Μια χαρά είναι. Σε 1680χ1050 χωρίς ΑΑ και κουραφέξαλα και γραφικά gamer έχω 20fps και παίζω χωρίς εμφανες και σπαστικό κόλλημα, όταν έβαλα όλα τα +++ γραφικά έκανα 5 λεπτά να βγώ από το μενού ρυθμίσεων και να μπω στο παιχνίδι (για να δώ το 1fps της τιμής) και μετά από 1 λεπτό μου πέταξε σφάλμα.

Τώρα πάω για GTX260 ή για Radeon 4870

(Θα ανοίξω τόπικ στο thread VGAs και θέλω απόψεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now